Katica0919

Regisztráció dátuma: 2020. január 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk
2020. január 23.

Nekem már az új csomagolással is megvan, a rózsaszín tubus, de nem tudtam, hogy ugyanaz, csak az illata nagyon emlékeztetett egy korábbi kézkrémemre. Az újabb talán kicsit könnyebb, a korábbi nekem mintha sűrűbb lett volna. De az illata jó, ezzel sikerült szokássá tennem a kézkrémezést. Hamar felszívódik, kivéve ha túlzásba esem vele, akkor több ideig kenegetem.
Mindenképp megéri, hatásos, gazdaságos, jó áron.

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon
2020. január 23.

Szeretem az illatát, nagyon puha és illatos lesz tőle a hajam. Úgy, hogy nem használtam utána semmit (sem balzsam, sem pakolás), legalább egy hétig nem is zsírosodott a hajam, pedig ezelőtt 2 nap után is úgy éreztem hajat kellene mosnom. Nekem már ezért a teljesítményért is tökéletes, és mivel festem is a hajam, telitalálat. Nem használom azért rendszeresen, mert talán túlszárítaná a fejbőröm, de nehezebb napokon nagyon fel tud dobni!
Újraveszem, ha találok akciósan, mert kicsit talán drága, én ajándékba kaptam.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2020. január 22.

Pár hét után letisztította az arcom, kevesebb a pattanásom és puhább a bőröm is. Sokkal jobban élvezem az arcápolást, mióta ezt megvettem. Az illata nem volt a kedvencem, nekem azt mondták kicsit az uborkára hasonlít, aztán egy idő után megszoktam. Maszkként hűsít, frissebb tőle az arcom mindenképp. Ha nem is ezt, de ilyenhez hasonló terméket veszek majd újra.