Katica13-D

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. június 27.

Öt évvel ezelőtt, a kisfiam születése után volt egy agyelszállásom és csak úgy vettem magamnak egy üveggel belőle. Akkor tetszett, és tény, hogy módjával használtam, nem fürödtem meg benne, mint abban a bizonyos filmben a főhős a Chanel ötösben. :)))
A lényeg, hogy rövid időn belül eladtam, mert egy-két használat után már mégsem tetszett annyira... még csekély mennyiségben is soknak, nehéznek találtam. Nem irritált, csak másra vágytam. Aztán szépen megváltam tőle.
Már nem emlékszem konkrétan az illatára, de nem volt azért annyira borzasztó, mint amennyien itt fanyalognak, ha a "lávíebell" kerül szóba. Mondjuk tény, hogy nem kell nekiszaladni a parfümös üvegnek, mint -ahogy mondani szokás- bolond gyerek az anyja hátsójának... vagyis a kevesebb minden esetben több. Főképp, mert ezzel a kis lötyikével aztán igazán könnyű túllőni a célon. Ráadásul szegénykémet igencsak elcsépelte már a nagyérdemű.

UPD: Olyan hétfő reggel volt, mint a többi. Nem túl korán, a tömeg nagyrésze már elült. Nyugodtan zötykölődünk a buszon. Megálló következik. Felszáll egy lány, a forrósághoz illő lenge ruhában. Leül az előttem levő ülésre. Ebben a pillanatban orrba vág a szaga. Igen, szándékosan használom a "szaga" jelzőt, mert ha ebben a kánikulában magadra locsolsz egy üveg parfümöt, szagod lesz, pedig gondolom, nem ez volna a cél. Szóval a lávíebell szaga átjárja a buszt, nincs hová menekülni. Nem vagyok egy hisztis perszóna, de kénytelen voltam távozni a hölgy mögül, mert kezdtem már émelyegni. Szerencsére hamar megérkeztem célállomásomra és sietve hagytam el a buszt, de ez a nukleáris fegyvernek is beillő aroma még hosszú ideig tanyát vert az orromban.
Te, igen te, aki most olvasol és használod is a szóban forgó illatot: kééérlek, könyörögve kérlek, spórolj vele, főképp ebben a brutális melegben. Hidd el, érződik ez a parfüm anélkül is, hogy izomból magadra locsolnád az ötven milis butélia tartalmát. Gondolom nem az a célod, hogy tömegoszlatást eszközölj vele, épp ellenkezőleg, hogy kiemeld női(es)ségedet, és pozitív benyomást kelts. Ehhez viszont bőven elég egy-egy pici spricc a füled mögé. A kevesebb mindig több!!!

Byredo La Tulipe EDP

Byredo La Tulipe EDP
2019. május 7.

Jaj, nekem hatalmas szerelem ez a parfüm!
Mit is mondhatnék, ő maga a késő tavasz, kora nyár. Mennyei, légies, friss, kecses, ártatlan... Ő az éledő természet. Amikor pompás virágillat tölti meg a langymeleg levegőt, és az embernek kedve támad tölteni magának egy pohár hűs rozét, kiülni a teraszra, jazzt hallgatni és csak ábrándozni.
Friss, picit zöldes, pazar virág-koktél! Csodálatos!

Boucheron Iris de Syracuse EDP

Boucheron Iris de Syracuse EDP
2019. május 7.

Kis túlzás, de egész életemben a tökéletes íriszes illatot kerestem. Elsősorban olyat, amiből nem spórolták ki az íriszt, azonban híján van bármiféle friss, férfias és főképp nyirkos, zöld jellegnek.Amire vágytam, az púderes, virágos, púúúderes, édeskés, púderes, elegáns... S lám itt van ő, az íriszes illatok királynője! S ezt bármiféle túlzás nélkül állíthatom.
Olyan, mint amilyenre mindig is vágytam. Úgy ölel körül, mint egy fenséges selyemsál. Krémes, pézsmás-púderes, lágy, érzéki, simogató, elegáns és nagyon, nagyon, naaagyon nőies! Mondjuk az ára... izé... de cserében gyönyörűséges, rendkívül tartós, elbűvölő! Örökös helye van a parfüm gardróbomban. :)

2 ÖSSZETEVŐ

Daemonorops Draco Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen