Katica1980

Regisztráció dátuma: 2017. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion

Etude House SoonJung 10-Free Moist Emulsion
2019. április 9.

Ritka hogy egy krémet gondolkodás nélkül ujrarendeljek, mert hajt a kíváncsiság hogy mást is kiprobaljak, de nem ennél a hidratálónál. A második 120 ml flakont fogyasztom. Télen a szárazabb bőrömnek kevés, de nyárra a tökéletes súlytalan hidratáló a normál bőrömnek. Az egyetlen készítmény amit a párom is hajlandó magára kenni mert gyorsan beszivodik és nem zsirosit és mindezt mindenmentesen teszi. Nagyon hiányozna a polcomrol ha nem lenne.

Skin1004 Madagascar Centella Asiatica 100 Ampoule

Skin1004 Madagascar Centella Asiatica 100 Ampoule
2019. március 24.

A második üveget használom belőle és már nem is tudnék meglenni nélküle, annyira alapdarabja lett a rutinomnak. Nagyon megszerettem az ázsiai gázló hatását, és rengeteg terméket kipróbáltam ezzel az összetevővel, de a legtöbb termék amiben jelentős mennyiségben jelen van az illatanyagot, vagy szilikont is tartalmaz, amit nem szeretek, így addig keresgettem a neten, amíg megtaláltam Ő-t. Az ára miatt félve rendeltem meg, de már egy hét után áldottam a szerencsémet.
Bármi baja is van a bőrömnek ez rendbeteszi ha foltos, ha irritált, "ideges" a bőröm csak ez segít, és ha nincs semmi baja akkor segít, hogy egészségesen nézzen ki . A víztől kicsit sűrűb állagú, a csepegtetője jó minőségű, olyan szorítógyűrű fogja le, ami meggátolja a termék oxidálódását. Illata nincs. Rétegzős rutinban eszenciaként használom, de otthon maradós napokon hámlasztás után csak őt paskolom az arcomba egymás után 4-5 rétegben, az arcom egyenletes, sima-puha, élettel teli, egészséges, felöltött lesz.

Avene Thermal Spring Water

Avene Thermal Spring Water
2018. november 26.

Igazi hülyének érzem magam, akinek 50 ml vizet meg egy kis (káros) nitrogént eladtak 4 euróért. Ennyi pénzért veszek egy liter Evian vízet, megtöltök egy jó porlasztású mist-flakont és az egy liter vizet boldogan fújkálom magamra. Mennyibe kerül is ebből így egy liter víz? Ha fél deci 4 euro, akkor 1 liter 80 euro. HAHAHA