Katica1980

Regisztráció dátuma: 2017. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2020. május 13.

Sajnálom hogy én leszek az, aki lepontozza de nekem semmit nem csinál a bőrömmel. Imádom a koreai tonikokat nagyon sokat kiprobaltám, számomra eddig ez a leggyengébb. Biztos jól nyugtatja a bőrt, de én hidratálast vártam el és abban nekem nem jó. De el tudom képzelni hogy fiatalabb és zsíros bőrre jó választás.

Stratia Liquid Gold

Stratia Liquid Gold
2020. május 13.

Sérült epidermisre a legjobb krém, ami létezik. Túltoltam a hámlasztás, a retinolt, az erős C-vitaminos készítményeket és azt vettem észre hogy bármennyire is hidratálnom a bőröm nagyon gyorsan elveszti a nedvesség tartalmát. Persze akkor még nem tudtam, hogy mitől, de a helyzet drasztikus volt. Reggel hidratált, feltoltott arccal indultam dolgozni, délutánra mint a sivatag kiszáradt bármit is tettem. Egy yutuber lány videóját látva vilagosodtam meg, akivel szintén ez történt és ő ajánlotta ezt a krémet. Megrendeltem a krémet es abbahagytam minden erős cucc használatát. 5 hét alatt jött rendbe a bőröm es ezt nagyrészt ennek a krémnek köszönhetem. Én a gyártótól rendeltem 10 dollár volt azt hiszem a postaköltség. A második flakont használom mostmar egészséges bőrre, mint sima esti hidratáló is nagyon jól működik az én normál, vízhiányos bőrömre. Gazdag krém, de nagyon szépen terül és hamar beszivódik.

Whamisa Organic Flowers Toner Deep Rich

Whamisa Organic Flowers Toner Deep Rich
2019. szeptember 30.

Szuper esszencia. Sűrű, ezért nem tudom 3 rétegnél többször felvinni, ami mondjuk nem baj mert így is gyorsan fogy, de csodaszépen feltölti a vizhianyos bőromet egész napra. Az illata azonban borzalom. Elvagyok szokva az illatosított termékekről ez pedig egy nagyon erős, műillatú termék. Ezt létszámitva szuper, a bőröm szereti. 10 napja használom még van az innisfree eszenciambol kevés azzal felváltva használom így még nincs elég tapasztalatom vele de egyelőre a whamisa sokkal szebb, feltöltöttebb bőrkepet eredményez. Viszont ragacsos érzetet hagy hátra de a következő réteg szérum vagy bármi nagyrészt elveszi ezt az érzést. Egyelőre 4 csillag majd még updatelek.