Katie27

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2014. november 8.

Hétköznapokon nem szoktam alapozót használni, ezt teszem fel. Ápol, kisimít és nagyon szépen eltünteti azt amit kell, bb krémekhez képest erősebben fed. Nagyon kevés elegendő, ecsettel teszem fel, úgy sokkal szebb a végeredmény. bbkrem.hu n rendelem, 2 nap alatt kihozza a futár a munkahelyemre:)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2014. november 8.

Ma tettem szert erre a kis csodára, 1C1 Cool Bone árnyalatban, a Váci utcai üzletben. Tökéletesen fed, pláne ha ecsettel tesszük fel, makulátlan bőrt eredményez, vékony rétegben is, a pórusok szinte láthatatlanná válnak.Elég borsos az ára, de Joy napok vannak, így 2500 Ft. kedvezménnyel lehet megvenni, az eladók nagyon segítőkészek, több árnyalatot feltesznek , amelyik a legjobb azzal ki is sminkelnek, kapsz pirosítót kis szájfényt és útnak is engednek:) Zsíros, olajosan fénylő bőrre is nagyon jó, illetve mivel az új változatban több hidratáló összetevő van így szárazabb bőrre is megfelelő.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2013. április 4.

A legjobb!!:) Tegnap fogyott el, ma vettem, a westend patikában a készlet erejéig az 500 ml ugyanannyiba kerül mint a 250 ml - es 3700 ft. :)