Katinka90

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil
2020. július 1.

Zseniális termék! Eddig drogériás hajolajakat használtam, mindig a legdrágábbakat, gondolván hogy az a minőségi, egyszer volt egy alfaparfos hajvégápolóm is, de hagy mondjam el, hogy a lábnyomába sem ér az összes többinek amik idáig megfordultak a kezemben. Igazán remek termék, nagyon természetes hatást kelt, nem nehezíti el a hajam, nincs olajos ragacsos érzés. Nagyon minőségi termék, aminek meg is van az ára sajnos, de megéri! Az illata is nagyon jó, chanel mademosille illata van, amit nagyon szeretek, de azért örülök hogy reggelre elmúlik. Biztosan újra fogom vásárolni ha elfogy

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2020. július 1.

Használom egy ideje, nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokféle árnyalat és találtam köztük kedvemre valót is. Azt nem mondom hogy 24 órát kibír de 2 gombóc fagyit igen. Nem szárít, jó a textúra, kényelmes viselet, szépen kopik. Ajánlom hogy próbáljátok ki, én kellemesen csalódtam benne.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2020. július 1.

Nem igazán találtam szép árnyalatot, de azért vettem egyet. Nem rossz minőség, ár-érték arányban, de nem lett kedvencem, pont az a színek miatt. Kár hogy nincs több árnyalat.A minőség miatt kap tőlem 4 csillagot.