Katisza89

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2018. november 24.

Estee Lauder ANR habzó lemosó használata után használtam. Felkenéskor enyhén csípte a szemem alatti bőrfelületet, de ettől eltekintettem a sznobság miatt :D Nagyon hittem benne, hogy csodát fog tenni az egyébként kialakulófélben lévő mimikai ráncaimmal, de a használta során a "luxika" életérzésen túl semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam. :D
Ellenben pár nap használat után úgy kiszárította a szemem környékén a bőrömet, hogy ma reggel konkrétan majdnem sírva fakadtam, amikor belenéztem a tükörbe. Pedig már tegnap este is láttam és éreztem, hogy nem kellene tovább erőltetni... Fehér hámló foltok jelentek meg a szemem alatt. Nagyon remélem, hogy pár nap alatt helyre tudom hozni valamilyen hidratálóval. Egy biztos, soha többet nem kenem ezt az arcomra.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2018. november 13.

Ajándékba kaptam, rettentően rossz minőségű lakk. Az ecset kialakítása kritikán aluli: keskeny, csikoz... A lakk már másnap elkezd kopni, pedig rengetegszer kiprobáltam. Utoljára gyerekkoromban a gyerekkörömlakkok produkáltak ilyen nulla tartósságot. Nem tudom, hogy másoknak ez hogy válhatott be. Én biztos nem adok ki érte egy forintot sem.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2018. november 13.

Száraz bőrömön ez az egyetlen alapozo, ami mindennapos használat mellett sem hozza ki a száraz foltjaimat. Nagyon könnyű a viselete, észre se veszem, hogy az arcomon van. A fedése közepes, de én egyébként is vékonyan kenem, mert szerencsére nincs borhibam. Vegigprobáltam már egy csomo altalam jónak vélt drogérias alapozót (Maxctor, maybelline, rimmel), mindegyik csalódás volt. Pattanásos lettem, máshol piros foltokat szárított rajtam, maszk hatás, kellemetlen nehéz viselet, stb... mire végre két évvel ezelott rátaláltam erre :) azt hiszem másra nem cserélem le soha. A kíváncsiság miatt az Estee Lauder double wear alapozót még kipróbálom, de egyelőre ez telitalálat :)