Katisza89

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Garnier Ambre Solaire Spray Protetor SPF30

Garnier Ambre Solaire Spray Protetor SPF30
2021. augusztus 10.

Szerintem a drogériás naptejek közül toronymagasan ez a legjobb. A kiszerelése nagyon megkönnyíti a használatot, nem csúszkál a kézben, könnyű permetezni. Az állaga nem nehéz, inkább vizes, tejszerű és nagyon könnyű felkenni.
Sosem égtünk le, amikor ezt a terméket használtuk, viszont szépen barnultunk alatta.

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20
2021. március 12.

Száraz a bőröm, és az alap bőrszinem is elég barna. Két szolizás között amikor úgy érzem kicsit kifakult az arcom, akkor szoktam használni. Nagyon kellemes színt és fényt ad az arcnak. Kár, hogy egyáltalán nem tartós. Reggel, ha nincs kedvem alapozóval komolyabban kifesteni magam, csak felkenem ezt, utána pici bronzositot teszek az arccsontomra, szempillaspirál és kész is a lightos nappali smink. Sajnos gyorsan kopik... Ez az egyetlen negatívuma. Del körül már alig látszik, estére pedig nyoma sincs :D hihetetlen mennyire gyorsan kopik :D emiatt a mínusz egy csillag. Egyébként azt nyújtja, amit ígér. Ennyi pénzért senki ne várjon csodát :)

update: sajnos rendszeres használat mellett (tehát ha nem heti 1 napot használom, hanem heti 2-3-at) irritált , hámló, száraz foltok jelennek meg tőle az arcomon, ezért kukában végezte.
Helyette a következő három kozmetikumot keverem össze és kenem fel az arcomra: Estee lauder The Illumintator + Bioderma Hydrabio Serum + Catrice Make up transformer drops. Az eredmény ugyanaz, csak egészséges összetevőkből és nem irritálja az arcomat, estig kitart az eredmény. Az estee lauderben mikrocsillámok vannak, a bioderma hidratál és segít könnyen eloszlatni a krémet, a catrice alapozó festék pedig egészséges barna színűvé színezi ezt a krémösszeállítást. Ez a mutatvány körülbelül az avonos párjának a 15szörösébe kerül, de érzékeny vízhiányos bőrre csoda! :)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2021. március 4.

Regen sokat szoliztam, de az anyajegyeim miatt abbahagytam. Inkabb sötétebb, sargas tonusu a borom, konnyen barnulok.
Ebbol a termekbol a vilagosabb bőrre valot mertem megvenni, mert féltem, hogy a sotet borre valo tul drasztikus eredmenyt produkalna.
Este alaposan leradiroztam a boromet, aztan vastagon bekentem magam testapoloval es utana kentem be magam ezzel a termekkel, es az eredmennyel nagyon meg vagyok elegedve. Egyenletes barana szinarnyalata lett a boromnek masnapra, sehol nem csikos, nem foltos, nem sárga. Nagyon termeszetes es szep :)
Remelem ugyanilyen egyenletesen is fog majd lekopni.