katja

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk
2016. február 23.

Mostanra csak ezt használom. Van, hogy elkalandozom másik fedőlakk felé, próbálgatom őket, de mindig visszatérek ehhez. Tényleg jól és fényesen tartja a lakkot hosszú ideig, nem pattog. Gyorsan szárad, valóban gél lakkos fénye van. Többször előfordult már, hogy megkérdezték, hogy gél lakkom van-e ennek a használatával - hát mi ez ha nem jó pont? :) Egy gondom van vele, hogy kb. háromnegyedig tudom csak elhasználni, mert addigra mindig nagyon besűrűsödik és használhatatlanná válik számomra. Szerencsére az ára miatt annyira nem sajnálom olyankor újra beszerezni. A Seche Vite-t simán lekörözi, pedig állítólag az a legjobb - nekem nem :)

Bioderma Sensibio Forte

Bioderma Sensibio Forte
2016. február 23.

Mintát kaptam belőle, a kis tubust, amiben szerencsére jó pár alkalomra elég termék van. Szerettem használni, de nem fogom megvenni teljes kiszerelésben, annyira nem nagy durranás, nem a legjobban összerakott hidratáló, viszont nem irritál, nem okoz pattanásokat, tényleg nyugtató és nem zsírosított/fullasztott. Én csak estére használtam, mert reggelre fényvédős hidratálót használok.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2016. február 22.

Nagyon szerettem volna, hogy működjön... Jópárszor próbálkoztam az alapozóval, és a legszélsőségesebb reakciókat váltotta ki belőlem, imádtam aztán utáltam és így tovább. Próbáltam télen, nyáron, ecsettel, szivaccsal, ujjal felvíve, egy kedves sminkes lány is feltette nekem az üzletben, de végső soron mindig alig vártam, hogy lemoshassam. Egyszerűen egy maszkot csinál az ember bőrére, vastag és elmossa a kontúrokat, érezni a bőrön, számomra természetellenes. Még a miniatűr, mikroszkóppal látható pihéket is kiemelte az arcomon, természetes fényben nagyon nem tetszett. Tény, hogy iszonyat tartós, hihetetlen, és elfedi a bőrhibákat teljes mértékben. Ha egymás után két nap használtam, a második nap végére pattanásokkal is megajándékozott, amit nem az összetevőknek, inkább a brutális fedésének tudok be. Nem hiszem, hogy a tud alatta lélegezni a bőr. Egy esetben választanám ezt az alapozót, valamilyen esti programra, ahol fontos, hogy az este végéig kifogástalanul nézzen ki az alapozó és lehet erősebb kontúrt/bronzosítót/pirosítót viselni. Nem pontozom le nagyon, mert a termék működik, de én nem választanám többet. Hasonló ehhez a Paris Berlin Le Fluide, az valamivel gyengébb fedésű, de szintén mindent eltakar és hasonlóan tartós.

1 MÁRKA