Katka0716

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2020. május 15.

Nagyon régen használtam Maybelline-es spirál, először szokatlan is volt, de egész jól össze barátkoztunk. Kifogyott a spirálom és mivel nem volt Glamour-napok, ezt vettem akciosan. Szép, hosszú íves pillákat csinál, nem pereg le. Dúsíthatna picit jobban, de ezt be tudom annak, h nagyon régen használtam ilyen hagyományos kefét. Összességében elégedett vagyok vele.

Lady Stella Teafaolaj Anti-Akne Maszk

Lady Stella Teafaolaj Anti-Akne Maszk
2020. május 12.

Szerintem is elég fél mennyiség belőle, viszont kicsit melegebb vízzel kell elkeverni, mert mire kikeverem elhűl és keményedik meg, nehezen lehet felvinni. Bő 10percet hagytam fent, ahol vastagabb réteg volt, ott gumisabb volt az állaga könnyen lejött, de a széleken ahol vékonyabb rétegben volt, onnan nem igazán jött le, húzta a pihéket. Bőrömet nem irritálta, egész jó lett utána, puha és sima, a pórusokon kicsit húzott össze.

L'Oreal Paris Pro-Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Pro-Matte Liquid Lipstick
2020. május 10.

Nagyon jó kis matt rúzs. 9 órát volt ma rajtam anélkül, hogy meg kellett volna igazítani. Nem ragadt, nem kopott, nem volt természetellenes hatása rajtam. Úgy vettem észre, hogy az intenzitásából, vesztett picit, de talán úgy még jobb is. A dose of rose árnyalat van meg.