Katka0716

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. február 6.

Egyet értek az előttem szólóval. Ahogy beköszönt a hűvösebb idő, a bőröm azonnal szárad, fürdés után viszket, húzódik. Ha nem kenem be este, akkor nappal is vakarózok. Még a nadrág is fel dörzsöli a száraz bőröm. Borzalom. Az ujjamon ekcéma is lett a mindenféle kézfertőtlenítőtől, amit az ember kezébe nyomnak. Hallottam már rola, aztán megvettem ezt a testápolót, 3 este kentem magam folyamatosan és láss csodát nem hittem a szememnek puha, bársonyos a bőröm 🙃 3 nap után... Nem is szükséges minden nap kenni, ha egy nap véletlen kimaradt, akkor se lesz csúnya a bőröm, de a második nap után még kennem kell, mert érzem hogy nem olyan hidratált. A kezem is bekenem vele este és nagyon sokat javított rajta, mióta használom azóta még viszketés nem jelentkezett az ekcéma helyén.

Mixa Intensive Care Dry Skin Rich Body Milk Intense Nourishment

Mixa Intensive Care Dry Skin Rich Body Milk Intense Nourishment
2021. február 6.

Nyáron bőven elég. Illata fimom, irritációt nem okozott. Könnyen beszívódik. Télen sajnos kevés, ilyenkor az Atopiance testálóját használom.

Avon Eve Elegance Parfüm

Avon Eve Elegance Parfüm
2021. február 6.

Nekem bejött ez az illat. Mikor először megéreztem féltem, hogy olyan lesz mint a Viva la vita, de szerencsére nem. Fújás után pár perc és elmúlt az erős, tolakodó illata és egy kellemes, finom illat marad utána. Viszonylag tartósnak mondanám, délután is érzem magamon.