Katka0716

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2022. június 21.

Érdekes, hogy nincs túl jó értékelése itt, mondjuk én imádom a szantálfát és a pézsmát, ami itt hiányzik a leírásból. Mintát kaptam belőle, nekem nagyon tetszik és szinte egész nap kitart. Kellemes, romantikus illat, a kedvencek között van jelenleg. Várok egy jó kis akciót és venni fogok belőle.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2022. június 21.

Finom, kellemes, tiszta illat, de rajtam semeddig sem tart, néhány óra, ha többet fújok magamra.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. február 6.

Egyet értek az előttem szólóval. Ahogy beköszönt a hűvösebb idő, a bőröm azonnal szárad, fürdés után viszket, húzódik. Ha nem kenem be este, akkor nappal is vakarózok. Még a nadrág is fel dörzsöli a száraz bőröm. Borzalom. Az ujjamon ekcéma is lett a mindenféle kézfertőtlenítőtől, amit az ember kezébe nyomnak. Hallottam már rola, aztán megvettem ezt a testápolót, 3 este kentem magam folyamatosan és láss csodát nem hittem a szememnek puha, bársonyos a bőröm 🙃 3 nap után... Nem is szükséges minden nap kenni, ha egy nap véletlen kimaradt, akkor se lesz csúnya a bőröm, de a második nap után még kennem kell, mert érzem hogy nem olyan hidratált. A kezem is bekenem vele este és nagyon sokat javított rajta, mióta használom azóta még viszketés nem jelentkezett az ekcéma helyén.