Katka0716

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Vitamin C Booster

Isana Vitamin C Booster
2019. február 14.

Nagyon jó kis kezelés!
Akartam már adni vmi pluszt a bőrömnek, mert most már foglalkoznom kell lassan a fiatalság megőrzésével. Ha ki jött egy-egy pattanás, a helye olyan nehezen akart el múlni, sokáig látszott.
Alapvetően vegyes a bőröm, egy kis vizhiány, néhol tág pórusok, bizonyos részeken hajlamos a pattanásra.
Nem akartam egyből egy nagy adag szérumot venni, mert sok lett volna és amúgy sincs szükség olyan sokra, így is a 4.,5. nap után a homlokomnak már sok volt.
Na, aztán valahogy ide keveredtem és fel keltette az érdeklődésemet, h csupa jó dolgok vannak le írva, végül megvettem 😁
Hasonlóan a többiekhez, a, 4.,5. nap után láttam a változást. Szinte teljesen eltűntek ezek a makacs pattanás hegek, alig látszódnak, a pici begyulladt pöttyöket le húzta, amik így menstruáció előtt csak elő jönnek, el csúfítanak, aztán vissza húzódnak. Tehát pont menstruáció előtt sikerült csinálni a kezelést 😄 de meg birkózott még velük is. Finom, puha lett a bőröm és majdnem teljesen pattanás mentes. Kicsit zsírosította a bőröm, de csak a nap végére, mondjuk erre szerintem a menstruáció közeledte is hatással van.
Úgy, hogy nekem be vált! Ha érzem, h szükségem lesz megint vmi pluszra, ezt fogom választani, nincs szükségem még komolyabb dologra(kopp, kopp, kopp) . Pedig az Isana termékek nem a kedvenceim.

Pharmaton Vital Lágy Kapszula

Pharmaton Vital Lágy Kapszula
2019. február 1.

Vizsgaidőszak alatt szedtem, kellett egy kis plusz löket, mert eléggé le voltam eresztve.
Nekem be jött, szerintem jobb, mint a Supradin. Valóban aktívabb voltam tőle és fejben is jobban ott voltam. 60db-osból szoktam kúrát csinálni.
Az ára a 60db-osnak kB. 5500, nem 2900.

Nature Box Mandula Tusfürdő

Nature Box Mandula Tusfürdő
2019. január 28.

Nem is tudom... évszak váltás van. Hidegben szárazabb a bőröm, nyáron szinte alig kell testapoló. KB felét használtam már el, finom illata van, jól habzik, nem irritál, nem is szárít különösen, de még egy kicsi hidratálás kellene bele! Összéségében amúgy jó vele fürdeni. Eredeti ára túlárazott. Amit ki adnék érte az kB ~800-900ft