Katmok

Regisztráció dátuma: 2015. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bio-Oil

Bio-Oil
2020. november 8.

Imádom, több mint másfél éve használom ezt a terméket az arcomra. Pattanás utáni Hegek kezelése miatt vettem meg és habár sajnos ezenek annyira nem segít (halványítja őket picit, főleg a friss sebek után), de nagyon szuperül hidratál. Reggel és este is szoktam használni egy keveset, mivel elég intenzív nem kell belőle sok. Az illatát is nagyon szeretem. Először a kis kiszerelés volt meg (25ml) az nekem napi 2x használat mellett körülbelül fél-háromnegyed évig volt elég. Most a 60ml van meg és több mint a fele megvan még, pedig ezt is már jó ideje használom. Biztos, hogy újra veszem ha megint elfogy.

PomPom Mézes Fehér Csoki Natúr Szappan

PomPom Mézes Fehér Csoki Natúr Szappan
2020. november 8.

Nagyon szeretem ezt a kis Pompom szappant is. Nekem tetszik az illata, kellemes, de akinek túl sok, az is maximum a használat közben érezheti, ugyanis lemosás után egyátalán nem hagy illatot maga után. A bőröm szereti, nem szárítja és nem húzódik utána. Elég sokáig kitart, mivel én csak az arcomra használom. Főleg reggelente szoktam, mivel esténként szeretek kicsit jobban hidratálni és olajozni, és ennek köszönhetően egy szép matt arccal indíthatom a reggelt.

PomPom Őszi Varázslat Ápoló Arcpakolás

PomPom Őszi Varázslat Ápoló Arcpakolás
2020. november 8.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Iszonyatosan finom az illata, mintha egy szőlős kertbe lennék. Az arcbőröm is imádta ugyanis lemosás után is hidratál,mivel elég olajos (a jó értelemben), tehát nem húzódik utána a bőröm. Az állaga is nagyon tetszik, bár nekem a végére egy kicsit kezdett kiszáradni, de ez valószínűleg azért van mert tovább volt meg, mint a tégely található időtartam. Eleinte hetente 1-2x használtam, aztán ahogy javult a bőrőm hetente 1x vagy kéthetene használtam csak 1x, ezért sajnos lehet a végére kicsit kiszáradt. De mindenképp újra fogom rendelni, mert nagyon szerettem, ár-érték arányban szerintem teljesen megéri, főleg hogy vegán cruelty-free termékről van szó.