kato17

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 21 eladás
Megnézem

Makeup Geek Pigment

Makeup Geek Pigment
2017. november 12.

Szépen pigmentált, csodaszépen csillogó, nagyon finom porrá préselt pigmentek ezek, amiket könnyű satírozni, könnyű szeretni. :) Az egyetlen bibi, hogy nekem elég durván rejtett a szemhéjam, és eddig akármilyen szemhéjalappal használtam ezeket a pigmenteket, a nap végére mindig feltapadt a festék a mozgószemhéjamról a szemem felső részére. Nem fakul, nem gyűlik össze egy csíkban, egy igazán ragadós alappal talán kiküszöbölhető lenne a hiba, de nekem nincs kedvem vele "szórakozni" reggelente. Nekem egyébként az Afterglow (barackos beütésű bézs), az Insomnia (duókróm kékes-barna) és az Utopia (csillámos, fekete-arany) van meg.

Sigma Brilliant and Spellbinding Paletta

Sigma Brilliant and Spellbinding Paletta
2017. november 12.

A csomagolása szép és masszív (annak ellenére, hogy papírból készült), ráadásul tükör is van benne, amit én mindig hiányolok, ha nincs egy palettában. A palettában matt, csillámos, szaténos és fényes/csillogó színek is vannak, sőt egy duókróm szín is került bele, egy hideg fényű, sárgás-fehér árnyalat. A csillámok sajnos hajlamosak lepotyogni a szemek alá, de a matt színek minősége abszolút kárpótol a kellemetlenségekért, azokkal ugyanis egy álom dolgozni! A szaténos és csillogó árnyalatok fénye inkább enyhe, mint szikrázó, úgyhogy aki nem szereti a metálos, elég feltűnően csillogó sminkeket, az szeretni fogja ezt a palettát. A színek pigmentáltságára, eldolgozhatóságára és a tartósságára sem lehet panasz, szóval nem nagyon belekötni ebbe a palettába.

NYX Prismatic Eyeshadow

NYX Prismatic Eyeshadow
2017. november 12.

Aki nem szereti a Sleek paletták metálos színeinek textúráját, de szeretne már-már krémes textúrájú, erősen pigmentált, fémesen csillogó színeket használni, amikkel könnyű dolgozni, az adjon egy esélyt a NYX prismatic szemhéjpúdereinek, szerintem nem fogja megbánni. :) Nekem két színben van meg, az egyik a Punk heart, ami egy vagány, hideg fényű sötétlila, a másik pedig a Girl talk, ami egy barackos-rózsaszínes-bézses, metálosan fénylő, bájos árnyalat.

2 ÖSSZETEVŐ