KatrineBratt

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. április 3.

Színezett hidratálókrémet használok egy ideje, anyukámtól örököltem meg ezt az alapozót, de abszolút kellemes "csalódás" volt, hihetetlenül természetes a fedése és őszintén szólva nekem bejön a könnyed folyós állaga is (a Garnier BB kréme után, ami abszolút kedvenc), jobban szereti a bőröm, mint egy nehéz, nehezen eldolgozható alapot.
Nem éreztem, hogy szárított volna, de azt se, hogy zsírosabb lenne tőle a bőröm (bár csak ritkán használom), de ha többre vágyom a színezett hidratálónál, jó választás.

Visszanéztem fotókon, tényleg hajaz egy "színpadi sminkre" és gyakran kell kiszaladni a mosdóba orrbepúderezés ürügyén vele, viszont teljesen jól fedi a kipirosodást, ár/érték arányban megfelelő.

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó
2018. március 30.

Mióta rátaláltam erre a termékre, már csak akkor használok kétfázisú sminklemosót, ha nincs módon akkurátusan arcot tisztítani, egyébként leváltotta ez a zselé. Semmi erőlködés, könnyen lejön a fixálós, vagy vízálló festés is. Az állagával mondjuk volt egy kis problémám, olyan, mintha nehezen jönne le, de szerintem csak enyhe olajos érzést hagy maga után. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön szembe, irritálja.
Barátom arclemosónak használja, annak még nem próbáltam, neki nem volt vele gondja :D
Sokáig elég egy flakon.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. március 30.

Első két használat után gyengének éreztem. Olyan volt, mintha túl hamar elolvadna az arcomon és én is éreztem valamiféle olajos hatást (viszont lemosás után teljesen tiszta érzés várt). Aztán használtam szorgalmasan, most már a tégely végén járok és örülök, hogy nem adtam fel.
Nagyon kíméletesen tisztít, nem szárít, viszont szépen tünteti el a miteszereket és extra selymes a bőröm használat után. Bár nem tudom, hogy a selymesség és a pórosösszehúzás ennek a radírnak, vagy a Nivea Urban Detox családnak köszönhető, lehet a kettőnek együtt, de meg vagyok vele elégedve.
Negatívum, hogy szerintem túl kevés van a tégelyben és azért húzós az ára ahhoz képest, hogy azt a hatást kelti, mintha otthon is össze lehetne dobni.
De az eredmény kárpótol.