kattja

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém
2019. július 25.

Nagyon igényes csomagolas, praktikus, pumpás kiszerelés amit imádok. :) Nekem nagyon fontos hogy ne legyen szét parfümözött a termék, ami ennél nem is jelentett gondot, szinte semmi illata nincs. Az én bőröm miteszeres kombinált, nem érett (ami a valódi célközönsége a krémnek). Egyáltalán nem nehezítette el a bőröm, nem okozott pattanásokat. Jól hidratál, de talán ezen lenne mit javítani. Összességében tökéletesen elégedett vagyok vele, problémás/ érzékeny bőrre is ajánlanám.

Hugo Boss Boss The Scent For Her Testápoló

Hugo Boss Boss The Scent For Her Testápoló
2019. június 4.

Nagyon könnyed krém, folyékony, vizes állaga van. Én alapvetően nem testápolóként használom (szerintem igazán erős hidratálást nem is nyújtana), hanem a vállamon és a nyakamon parfümként amikor nem akarok semmilyen nehéz illatot magamon. :) Nagyon finom, könnyű, púderes illata van.

Lush Prince Borotvakrém

Lush Prince Borotvakrém
2018. július 8.

Nekem nem jött be sajnos. Puhává teszi a bőrt, rendben, de sokkal , macerásabb vele a borotválkozás mint amúgy lenne,és nem is olyan alapos. Nagyon tömíti a borotvát, akárhogy öblíti az embert, eléggé sűrű cucc, nehéz vele bánni. Az illata sem tetszik, nemtudom mihez hasonlítani, kicsit gyógyszeres, ugyanakkor természetes (??).

2 ÖSSZETEVŐ