kattya

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2019. május 29.

Ez az egyetlen szappan amiben megbízok, hogy nem szárítja a bőröm, ugyanis egyetlen más natúr vagy nem-natúr szappan sem vált be, mind szárítottak. Csak ezt használom hosszú évek óta testre, gyakran arcra is, szuperul működik. Ha Dove szappan, akkor az original a legjobb. Még egy oka van, amiért ezt használom én is, a párom is, mégpedig a papír csomagolás. 2019 van, a műanyag hegyekben áll a természetben, ahol csak tudjuk, mellőzzük. Kész szerencse, hogy a kedvenc szappanunk is papírban érkezik műanyag helyett. (Tudom, papír=fákat vágnak ki, de ez még mindig jobb mint az "örökéletű" műanyag..) Bátran ajánlom!

Aromax Tápláló Olaj Érett Bőr Ápolására

Aromax Tápláló Olaj Érett Bőr Ápolására
2019. április 16.

Az összetevő lista győzött meg a boltban. Én szeretem ezt az olajat, tisztítás után nedves, törölközővel csak picit felitatott arcbőrre szoktam kenni kb 2-3 cseppet, finoman de alaposan bemasszírozom, szemem köré plusz egy cseppet eloszlatok és nekem ez így ki is váltja a hidratálók használatát. Ha reggel használom, néha felitatom beszívódás után az esetleges olajos réteget és úgy sminkelek rá, de legtöbbször erre nincs szükség. Szerintem ez tipikusan olyan készítmény, aminek a hatása csakis hosszútávon, akár évek múltán mutatkozhat, persze akkor sem tudhatjuk hogy a jelen állapotot ennek köszönhetjük-e :) de ha valaki kis idő múltán nem tapasztal semmit, nem biztos hogy meg kell válnia tőle. Szóval szerintem ha valakinek beválik vagyis bírja az arcbőre, tartson ki mellette, mert ilyen értékes anyagok csak jót tehetnek a bőrrel, ha látszik valami egyből ha nem. Van illata, de nagyon enyhe, kellemes. Én biztosan újra fogom venni, kb 2 hónap múltán mindennapos használat mellett az üveg 2/3-a van meg. Olykor kézfejre, dekoltázsra is felkenem, ha lenne literes kiszerelésben, legszívesebben ezt kenném mindenhova.. :)

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza
2017. július 30.

Az egyszerű és praktikus sminkkészletem alap darabja, kb mindennapos viseletem a Creamy Taupe árnyalat. A legjobb krémes szemfesték! Olyan egyszerű használni, olyan szépen kenődik, simán ujjbeggyel dolgozom el és fent marad egész nap és nem nagyon tapasztaltam csomósodást úgy sem, hogy sosem használok alá semmit. Biztosan újra fogom venni, bár mikor épp elfogyott és nem találtam, nagy hirtelen megvettem e helyett a Catrice Stylo Eyeshadow Pen-jét, de sajnos állagra messze nem ilyen jó, azonnal rászárad a szemre és pici darabokban kopik, nem lehet szépen eldolgozni, így gyorsan megkerestem máshol ezt az Astor csodát. Praktikus kiszerelésű, nagyon sokáig elég, kb fél éve használom a jelenlegit minden nap, és a felénél jár a ceruza!! értitek.. mindenképpen 5 pontos.

Update:
kb. 10 hónapja van meg és most kezdek a végére érni a ceruzának (1,5 cm lehet hátra), szóval ennyire sokáig elég szinte mindennapos használat mellett, valami fantasztikus!

újabb Update:
immáron egy éve van meg, lehet mondani hogy a hét 7 napjából 4-5 nap használom és most tart ott a ceruza hogy lassan nincs mit hegyezni, a végsőkig elhasználtam és bizony ez egy évig tartott, hihetetlen! közben pótlásként vettem szinte teljesen ugyanolyan árnyalatú Rival de Loop szemhéjfesték-ceruzát (mert rám jött a spórolhatnék, pedig ha 1 évre leosztom, az Astorért a 2000 Ft semmi! na mindegy) és hát sajnos nem olyan tartós, összegyűlik a ráncban, az állaga is sűrűbb, keményebb, nem ajánlom hogy más is azzal helyettesítse ezt a csodaszert!