kattya

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Isana Eper-Menta Ajakápoló

Isana Eper-Menta Ajakápoló
2021. március 10.

Finom, cukorkás az illata, így szívesen veszem elő, felkenve kellemes állagú, de, én nem is értem, hogy hova tud eltünni a számról kb. 10 perc alatt. Azt vettem észre, hogy újra és újra csak kenegetem vele a számat, mert már nincs ott, van hogy akár 5x is egy órán belül, mert eltűnik!! Gyakran veszek hasonlóan olcsó ajakápolókat, de ez tartósságban alulmúlja a többit. Hogy mennyire hidratál? Hát, ameddig fent érzem, addig igen, abban a max. 10 percben. El fog fogyni (így sajnos hamar), mert alapvetően szeretem felkenni, de nem biztos hogy újraveszem. Ja, és a legolcsóbb műanyagból van a kupakja, 2 hete van meg és körben be van repedve vagy 5 helyen, nem sok időt jósolok neki, hogy le is töredezzen, pedig nyilván nem izomból tépem le, más, hasonló árkategóriájú ajakápolóké nem ennyire gyenge minőségű. Kár.

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2019. május 29.

Ez az egyetlen szappan amiben megbízok, hogy nem szárítja a bőröm, ugyanis egyetlen más natúr vagy nem-natúr szappan sem vált be, mind szárítottak. Csak ezt használom hosszú évek óta testre, gyakran arcra is, szuperul működik. Ha Dove szappan, akkor az original a legjobb. Még egy oka van, amiért ezt használom én is, a párom is, mégpedig a papír csomagolás. 2019 van, a műanyag hegyekben áll a természetben, ahol csak tudjuk, mellőzzük. Kész szerencse, hogy a kedvenc szappanunk is papírban érkezik műanyag helyett. (Tudom, papír=fákat vágnak ki, de ez még mindig jobb mint az "örökéletű" műanyag..) Bátran ajánlom!

Aromax Tápláló Olaj Érett Bőr Ápolására

Aromax Tápláló Olaj Érett Bőr Ápolására
2019. április 16.

Az összetevő lista győzött meg a boltban. Én szeretem ezt az olajat, tisztítás után nedves, törölközővel csak picit felitatott arcbőrre szoktam kenni kb 2-3 cseppet, finoman de alaposan bemasszírozom, szemem köré plusz egy cseppet eloszlatok és nekem ez így ki is váltja a hidratálók használatát. Ha reggel használom, néha felitatom beszívódás után az esetleges olajos réteget és úgy sminkelek rá, de legtöbbször erre nincs szükség. Szerintem ez tipikusan olyan készítmény, aminek a hatása csakis hosszútávon, akár évek múltán mutatkozhat, persze akkor sem tudhatjuk hogy a jelen állapotot ennek köszönhetjük-e :) de ha valaki kis idő múltán nem tapasztal semmit, nem biztos hogy meg kell válnia tőle. Szóval szerintem ha valakinek beválik vagyis bírja az arcbőre, tartson ki mellette, mert ilyen értékes anyagok csak jót tehetnek a bőrrel, ha látszik valami egyből ha nem. Van illata, de nagyon enyhe, kellemes. Én biztosan újra fogom venni, kb 2 hónap múltán mindennapos használat mellett az üveg 2/3-a van meg. Olykor kézfejre, dekoltázsra is felkenem, ha lenne literes kiszerelésben, legszívesebben ezt kenném mindenhova.. :)