katuc77

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Nabla Créme Shadow

Nabla Créme Shadow
2018. szeptember 26.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, már jó ideje használom őket felváltva. Mióta megvannak, nem is nagyon használtam mást.
A trükköm annyi, hogy soha nem használok alá szemhéjbázist (alapozót), ugyanis van egy olyan "szabály" (sminkestől tanultam), hogy krémre csak por állagú terméket használunk. Ez azt jelenti, ha felkenünk egy krémes bázist, és rá még egy krémes terméket, akkor a két termék nagy valószínűség szerint el fog csúszni egymáson, azaz összegyűlik a szemhéjon, csúnya lesz egy idő után. Éppen ezért azt tanultam ettől a sminkestől, hogy ha szemhéjkrémet szeretnénk használni, soha ne tegyünk alá bázist, viszont fixáljuk egy hozzá passzoló árnyalatú szemhéjpúderrel.
Az én két színem: Entropy szemhéjkrém a Luna szemhéjpúderrel, illetve a Hyperspace szemhéjkrém az Aurum szemhéjpúderrel. Valami fantasztikusan működnek együtt, a szemsminkem tökéletes marad a nap végéig, nem kopik le, nem gyűlik össze a ráncokban. Mindenkinek tudom ajánlani, ha teheti, próbálja ki ezt a megoldást. Azt azért még hozzátenném, hogy amint fixáljuk a szemhéjpúderrel, az egy icipicit változtat az eredeti színen, de ez a változás egyáltalán nem feltűnő. Gondolkozom, hogy beszerzek majd még más árnyalatot is. Én egy kis fejű ecsettel viszem fel, mindig egy keveset veszek fel vele, és több lépésben oszlatom el a szemhéjon, mivel valóban nagyon gyorsan szárad.

Nabla Le Film Noir Szempillaspirál

Nabla Le Film Noir Szempillaspirál
2018. szeptember 26.

Nekem egy kicsit csalódás volt ez a spirál. Nagyon sokáig gondolkoztam, hogy megrendeljem-e, mert sok jót hallottam róla, viszont az ára elég borsos. Voltak már a Nablától szemhéjpúdereim, krémes szemhéjárnyalóim, amiket nagyon szeretek, így rendkívül ígéretes volt ez a termék is. Végül egy akció keretében 30%-kal olcsóbban megrendeltem. Igaz, hogy nem kezdtem el használni azonnal, mert előtte elfogyasztottam a használatban lévő spirálomat, úgyhogy kb. 2 hónap elteltével bontottam ki. Az állaga olyan sűrű volt, mint amikor már kezd kiszáradni egy spirál. Nem tudom, hogy alapból ilyen a termék, vagy olyan példányt kaphattam, aminek már kezdett lejárni a szavatossága. A kefe hegyén nagyon sok festék ült meg, amit próbáltam lehúzogatni, de így még rosszabb volt az eredmény, mintha rajta hagytam volna a felesleget. Lényeg a lényeg, nem tudtam sehogy sem szép pillákat varázsolni vele, csomós, összetapadt volt a végeredmény, amit én a festék sűrű állagának tudok be. Nem lehet azt mondani, hogy nem adtam neki lehetőséget, mert ennek ellenére természetesen nem adtam fel, sokáig kísérleteztem vele, hiszen mégiscsak egy drága termékről van szó. Hónapokon át, minden reggel használtam, de sajnos soha nem olyan a végeredményt, mint amit várok. Mostanra adtam fel, érzékeny búcsút veszünk egymástól. Nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszul sült el a kettőnk "barátsága". Legszívesebben 1-2 csillagot adnék, de hát... na.... Remélem senki nem fog megkövezni a véleményem miatt :)

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk
2018. szeptember 17.

Ezek a maszkok általában egyik márkánál sem passzolnak pontosan az arcra, hiszen nem vagyunk egyformák. Ezt is igazgatni kellett, hogy kényelmesen illeszkedjen. Nagyon sok anyag van benne, így én általában sokkal tovább az arcomon hagyom,mint ahogy a leírás javasolja. Általában 30-45 percet szokott rajtam lenni, és még így is tele van jótékony anyaggal, úgyhogy jó alaposan visszazárva a zacskót, hűtőben tárolva a következő használatra is elég. Ami az arcomon marad, mindig jó alaposan bemasszírozom az arcomba. Nem irritált, finom puha és hidratált lett tőle az arcom. Bár tény, hogy a Neogence maszkjait jobban szeretem, azért ez sem okozott csalódást számomra.