Katulin

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2020. december 11.

Több hónapig használgattam, tesztelgettem, eleinte jónak is tűnt, aztán egyre többször vettem észre azt, hogy egy-egy pórus begyulladt jobban és megsokszorozódtak a kinyomhatatlan kis piros göbök is. Kb. 1 hónapja elegem lett ezekből a "hiperszuper" termékekből, azóta letettem az összes ilyen vackot és mindösszesen illatanyag- és alkoholmentes hidratálót használok reggel és este a megtisztított arcbőrömön. Azóta nincs szükségem alapozóra, a bőröm nem hámlik, egészségesebb a kinézete és a tapintása is, ha valami kis pötty kijön, arra korrektort teszek. Hormonális pattik így is jönnek természetesen, de azokkal ezek a készítmények amúgy sem tudnak mit kezdeni. Évek óta nem értem el semmilyen termékkel ilyen eredményt, kezdem azt hinni, hogy a 100 lépéses rutinok ahelyett, hogy javítanának az emberek bőrképén, sokszor csak "olaj a tűzre" módon működnek... Akinek van rá energiája, próbálja meg, hogy pár hétre elhagy minden ilyen "csodaszert" a rutinjából, hátha nála is működik. :)

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2019. január 15.

Nem rossz termék, viszont annak ellenére, hogy száraz bőrre való, kifejezetten szárítja az amúgy is száraz bőröm. Korpás szeborrheás bőrre nem felel meg mindennapi alapozóként emiatt, hiszen hiába ad szép bőrképet, ha rendszeresen használva rontja a bőr állapotát. Bőrhibákat egyébként nem fedi el teljesen, így szükséges mellé egy korrektor is. 6-8 órát kibír, utána kezd fényesedni, orr és száj körül megfakulni.

Artdeco Designer Hegyező Magic Liner

Artdeco Designer Hegyező Magic Liner
2019. január 15.

Jól hegyez nagyon, nem töri ki a ceruzákat. Szemöldök, száj és szemceruzával is jól működik, a végeredmény hegyes, jól használható, pontos ceruza.

1 MÁRKA