Katulin

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Balea Scrub & Care Lábradír és Maszk

Balea Scrub & Care Lábradír és Maszk
2023. december 20.

Egészen jó termék, ha kellő időt hagyunk neki arra, hogy kifejtse a hatását. Férjemmel próbáltuk ki egy itthoni spa-nap keretein belül, mindketten meglepődtünk, hogy milyen puhává varázsolta a talpainkat.

MAC Brushstroke 24 Hour Liner Szemhéjtus

MAC Brushstroke 24 Hour Liner Szemhéjtus
2023. december 20.

Nem vagyok tőle elájulva, nekem elmaszatolódik már pár óra után, sokat rontva ezzel a megjelenésemen. Csak akkor használom, ha tudom, hogy 2-3 órán belül hazaérek, különben egész nap a szemem körüli részt kell törölgetnek és igazgatnom. A szín viszont szép, a használata pedig egyszerű.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2023. december 14.

Még 5 évvel ezelőtt, az esküvőnk előtt kaptam ajándékba, így ezt viseltem a nagy napon is. Ha megérzem, pozitív érzések fognak el, nyilvánvaló, hogy elfogult vagyok iránta. :) Nemrég egy Douglasről rendelt csomagomnak volt ilyen illata, napokig csak szimatoltam a papírt, nem bírtam kiverni a fejemből. Rajtam működött, a tartóssága is teljesen rendben volt. Szerettem és szerintem szeretni is fogom a jövőben is.

1 MÁRKA