katuska8

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2019. május 22.

Sokáig azt hittem, hogy drogériában már nem fogok jó pakolást találni, de ez az én vékonyszálú, tőnél nagyon zsíros, viszont a hosszán száraz hajamra nagyon bevált, jó puha tőle a hajam, emellett nagyon szuper illata van! Én kb 1 hete alig 700 forintért vettem a Rossmannban, de ha legközelebb megyek és még mindig ilyen áron lesz, tuti veszek 2-3 tégellyel! ☺️

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2018. április 4.

2018.04.04 Este: Annyira tudnám imádni, de a tartóssága nem Lancome-hoz méltó! Ma délután kettőkor fújtam egyet a csuklómra, és most este fél kilenc után csak akkor érzem, ha erőteljesen beleszagolok. 6 és fél órája fújtam. Ez normális lenne? Szerintem nem. Megtaláltam azt az illatot, amit elképzeltem magamnak, és most nem vagyok benne biztos, hogy megveszem, mert ha már ilyen sok pénzt kiadok egy parfümre, azt érezzem egész nap. Tesztelem még máskor, hogy 2-3 fújással hogyan tart, aztán majd meglátom.

2018.04.04. Délután: Alapvetően úgy mentem be a Douglasba, hogy csak a Lancome La Nuit Trésort szeretném megszaglászni, mert itt annyi pozitív véleményt olvastam róla. Megszagoltam, és teljesen ellenkezett az illat az itt olvasottak alapján született gondolataimmal! Nagyon nem szeretem a virágos illatokat, de mivel mindenki írta, hogy nagyon édes, vaníliás, ezért azt hittem, hogy tetszeni fog, viszont én kőkeményen a virágot érzem ki belőle. Aztán néztem a többi La Nuit-ot is, de szintén csak a virágokat éreztem. Végül gondoltam megnézem ezt az újdonságot. Kifújáskor még nem az igazi, nagyon pacsulis nekem, de egy 10 perc után kezd kibontakozni ez az isteni tényleg édes, tényleg vaníliás illat, amiben én személy szerint minimálisan érzem a rózsát, hál’ Istennek, mivel az összes virágos parfüm közül a rózsásat nem bírom a legkevésbe. Számomra nem émelyítően édes, hanem pont tökéletes! Egy fújás ment is azon nyomban a csuklómra, amit azóta is szagolgatok, istenien körbeleng az illat ☺️ Szerintem ez nem az a tipikus Lancome illat, ami megfullaszt mindenkit a környezetünkben, egy fújással a közvetlen közelemben lévők érzik csak szerintem, úgyhogy úgy gondolom ebből mehet a két fújás, így érezhető is, és nem ölünk meg mindenkit a környezetünkben. Mindenképpen akarom ezt a parfümöt! Gyanítom, hogy ha egyszer az egyém lesz, a többi parfümöm jó időre feledésbe fog merülni 😃

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2018. március 22.

Nagyon szeretem az édes illatokat, ez is azonnal megfogott! Egyáltalán nem érzem tolakodónak vagy fullasztónak, nem az az illat, amit a szoba másik végéből is éreznek rajtam, pont ezért úgy gondolom, hogy még nyáron is viselhető lesz. Viszont magy bánatomra rajtam nem valami tartós, és azt sem mondhatnám, hogy régóta használom, így már megszokta az orrom. Párom konkrétan nem is érezte, amikor a befújás után 1-2 órával mutattam volna magamon az illatot. Ebből az okból kifolyólag újravenni nem fogom, mert ebben az árkategóriában találok jóvál tartósabb illatot is. Az illatra 5*-ot adnék, a tartósságra 3*-ot, így legyen egy 4-es.