katuska8

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Hydration Station

Geek & Gorgeous 101 Hydration Station
2023. április 29.

Nem akarom egyenlőre ráfogni, de kb azóta jelennek meg napi szinten pattanásaim, hogy elkezdtem használni. Más új nincs, úgyhogy egyenlőre csak erre tudom fogni. Emellett amit már előttem is írtak, hogy fényes réteget képez a bőrön, ami számomra kellemetlen.

Schwarzkopf Gliss Éjszakai Hajpakolás Sérült és Töredezett Hajra

Schwarzkopf Gliss Éjszakai Hajpakolás Sérült és Töredezett Hajra
2023. április 29.

Nem valami jó sajnos. Az illata kellemetlen, emellett az én hajam összeragasztja, de úgy hogy szárazra köt rajta, mintha valami waxxal kentem volna be. Használgatom, mert drága volt, de egyszerre egy nyomásnyit, mert annyival még elviselhető, viszont nem javít a hajamon sem igazán.

Aromax Kubeba Illóolaj

Aromax Kubeba Illóolaj
2023. február 10.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám ez a szuper citrusos olaj. Nagyon finom illattal rendelkezik, párologtatásra szívesen használom. Én takarításnál a felmosó vízbe is szoktam használni, mivel fertőtlenítő hatással is rendelkezik. Egy vattakorongra csepegtettem pár cseppet, majd azt bedobtam a porszívó zsákjába, hogy a használata közben is a friss, citrusos illat áradjon szét.
Egy alkalommal próbáltam samponba csepegtetve is, mert azt is olvastam róla, hogy zsíros bőrre is alkalmazható, ezáltal gondolom a zsíros hajra is. Nem lett sem rosszabb, sem jobb a hajam az egy alkalomtól, viszont ezen alkalmazását inkább hagytam, mivel nem találtam ebben a témában véleményeket róla, nem tudom hosszú távon mit várhatnék tőle.