katuska8

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. november 10.

Annó azért vettem meg, mert az Eucerin Oil Controlt nem lehetett sehol beszerezni, erről pedig sok pozitív véleményt olvastam. Sokan írjátok ezt a poros finisht, erre vágytam a leginkább, aztán amikor felkentem nálam ez valahogy elmaradt, minden egyes alkalommal. Soha nem volt még olyan, hogy lemattult volna tőle az arcom, jó pár perc várakozás után is csak amolyan egészségesnek mondható bőrfényem volt, de inkább fényes, pedig én kifejezetten a mattságot vártam. Emellett nehéz is elkenni, eleinte emiatt utáltam is, majd hozzá szoktam. Mindezek ellenére megszerettem és szívesen használtam, most pedig elgondolkodtam az újra vásárlásán is. Egyébként a szemet nem csípi, illata sincs igazán, amit általában nem szeretek a fényvédőknél, főleg mikor megcsap a tömény alkoholos illat. Akinek olyan nagyon zsíros bőre van, mint nekem, az szerintem nem pont erre fog számítani, amikor először felkeni, de szerintem egy próbát mindenkinek megér.

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial
2021. november 10.

A második ilyen kis üvegcsével használom éppen, és egyszerűen imádom! Puhák és ápoltak tőle a hajvégeim, nagyon szépen kordában tartja őket és a töredezést is szuperül meggátolja. Ez a mennyiség számomra 1 hónapra elegendő minden napos használat mellett. Biztos vagyok benne, hogy még sokszor fog a kosaramban landolni :)

Zadig & Voltaire Girls Can Be Crazy EDP

Zadig & Voltaire Girls Can Be Crazy EDP
2021. július 25.

Mintám van belőle, de nekem egészen tetszik, könnyedebb édeskés illat, amit most 8 óra elteltével is érzek még magamon. Vannak ettől drágább parfümjeim, de nem hiszem, hogy ezt ennyiért megvenném, annyira azért nem én vagyok, de néha el elfújkálnám ha csak úgy kapnék.