Best of Beauty 2019

KBara

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bvlgari Omnia Green Jade

Bvlgari Omnia Green Jade
2019. március 3.

A teljes Omnia sorozatot kipróbáltam, ez volt az utolsó darabja. Finom, könnyed, krémes virágos illat.

Love, Chloé Eau Intense

Love, Chloé Eau Intense
2018. november 17.

Engem elvarázsol ez az illat. Számomra mennyei. Csak ezt fújom magamra hetek óta, mióta megvettem, pedig nagyon sok más parfümöm is van. Virágos, nekem inkább szappanos, vaníliás illat. Nagyon jó a tartóssága. Kellemes tisztaságillat a púderes - szappanos jellege miatt, ugyanakkor nőies, a virágok miatt, de vidám is a vanília édessége miatt. (Alapvetően nem édes illat). Nagyon nagy kedvencem.

Annick Goutal Ninfeo Mio

Annick Goutal Ninfeo Mio
2018. november 17.

Én nem tudom osztani az előttem szólók lelkesedését ezzel az illattal kapcsolatban. De az igazság az, hogy az én készülékemben van a hiba. Erősen citrusos-fűszeres, ami nagyon jó lenne nekem így, de mellette érződik a fügefa levél illat. Én nem gyümölcsöt érzek, hanem egy levél illatot. Munkámból kifolyólag rengeteget járok a természetben, szeretem a friss fű és a levelek illatát, de nem parfümben magamra fújva. Viszont akik kénytelenek sokat a városi betondzsungelben lenni, azoknak ez az illat valóban nagyon izgalmas lesz. Nekem sajnos nem jött be, eladtam a fújósomat belőle.