kbetti92

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2019. november 10.

Mintát kaptam belőle. Először nem tudtam, hogy mik azok a darabok benne, azt hittem valami fekete kukac :D Könnyen fel lehet vinni az arcra, egy idő után húzta a bőrömet. A végeredmény puha, tiszta, friss arcbőr :) Viszont a lemosás után piros foltos lett az arcom, mintha egy kicsit égett is volna, ezért mínusz 1 csillag.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Hidratáló Fátyolmaszk

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Hidratáló Fátyolmaszk
2019. március 18.

Elég furi volt, mivel ez volt az első fátyolmaszkom. Még a tasakban is maradt anyag, amit fel lehetne kenni mondjuk másnap :D Könnyen fel lehetett helyezni, éreztem, hogy szívódik befele, töltődik fel az arcom. Utána pihe puha volt, bár néhol érződött egy kicsit a szárazság. Sajnos csak 4 csillagot tudok neki adni, mivel tényleg semmi extrát nem nyújt.

Biola Bio Radiant Beauty Arcápoló Olaj

Biola Bio Radiant Beauty Arcápoló Olaj
2018. január 23.

Én is a Krémmániától kaptam tesztelésre. Mivel még sose használtam arcápoló olajat, így elég fura volt, hogy olajat kell az arcomra kenni :D A csomagolása nagyon tetszett, olyan amire az ember felkapja a fejét, hogy jé ez micsoda, milyen lehet. Első használat után az illata annyira nem jött be, de a 8. alkalomnál már fel se tűnik. Nekem egy pumpálásnyi elég, lehet hogy egy picit még sok is. Este használom, de nem éjszakai krémmel, hanem a nedves arcbőrömre viszem fel. Reggelre szép, puha lesz tőle a bőröm. :)