kBettina

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Rouge Edition Rúzs

Bourjois Rouge Edition Rúzs
2014. december 29.

40 Rose incognito, csodás rózsaszín nude szín. A douglasban ajánlották,ahol tétován nézelődve csak annyit tudtam,hogy vm tartósat szeretnék. Örülök nagyon, hogy megvettem, biztos veszek még más színeket is. Pigmentált, tartós, nem szárít és szépen kopik, napközben persze igazításra szorul

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2014. október 12.

Nekem a mini változat van meg, de ha legközelebb külföldön járok, szerintem elhozom a nagyot belőle. Imádom!! Nekem jobban bejött, mint a Lancome spirálom (Hypnose Drama) Nagyon szép ívelt és dús, fekete pillákat csinál, a végén lévő kis sörtékkel tényleg minden zugot el lehet érni és rettentően tartós. Nagyon nehéz lemosni, de a Bioderma micellás vizem simán megbirkózik vele, szóval engem ez sem zavar benne. Egyetlen hátránya, hogy itthon nem kapható, de szerintem jár neki az 5 csillag ;)

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2014. október 11.

Egyszerűen gyönyörű és ezért is vagyok nagyon nagyon mérges, amikor 2-3 óra múlva tükörbe nézek és nyomát sem látom már :( Ennek ellenére tőlem megkapja a 4 csillagot, mert nagyon szép a fénye, pont olyan, amilyen nekem kell. Ha van rá erőm 3 óránként pótolgatni, akkor nagyon szuper (sajnos szinte soha nincs erőm/időm)