kcseni

Regisztráció dátuma: 2014. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Narciso Rodriguez Amber Musc For Women

Narciso Rodriguez Amber Musc For Women
2015. november 26.

Egy szo is eleg, mellyel jellezmehetem: Tokeletes! Imadom, szeretem, szerelmes vagyok bele, akarom, abrandozom rola.
Tegnapelott kostoltam meg eloszor, es 1 percenkent is arra gondolok, hogy mikor menjek megvasarolni, mert nekem szuksegem van ra, ez az en illatom, kiegeszit, megsem nyom el, sot o segit megmutatni azt, hogy milyen az en szemelyisegem valojaban. Megoszto lehet nok kozott, de velemenyem szerint nem letezik olyan ferfi, kit ne csabitana el e a finom, noies, titokatos illat. Szoval holgyek, aki onbizalmat akar, esetleg hoditani tamadna kedve, hasznalja ezt a gyonyoruseget!
Jelenleg en csak egy mintaval buszkelkedhetem, melyet Elie Saab Le Parfum L`Edition Argent vasalasom melle kaptam, de mar banom, hogy a elado holgy nem ezt mutatta meg elobb.

Narciso Rodriguez for Her Musc Collection Intense EDP

Narciso Rodriguez for Her Musc Collection Intense EDP
2015. november 26.

Tegnapelott kostoltam meg eloszor. Anap eleg sok illatot teszteltem, igy mondhatom, hogy elfaradt az orrom, mire eljutottam hozza. Ennek okan nem tett ram tul mely benyomast elsore. Nem is ertettem, hogy miert, hiszen nagy rajongoja vagyok Narcisonak. A osztoneimre kellett volna hagyatkoznom, es biznom Narcisoban annyira, hogy akar lattatlanban is megvegyem barmelyik alkotasat. Itthon vagyok, es azota is csak szagolgatom a tesztcsikot. Mit erzek most? Szomorusagot, ami miatt, hogy nélkule setaltam el. Buta dolog volt, es meggondolatlan. Ez nem egy illat, ez az illat. Decens, noies, karakteres. Aki magara ismer, szerezzen be belole egyet. Legkozelebb en is igy teszek!

Essence Longlasting Lipliner

Essence Longlasting Lipliner
2015. április 25.

Életem legjobb kontúrceruzája! Én még sosem találkoztam ilyen tartós sminkkel, mint ez. Ha reggel használom, még este is ott virít a számon. Tökéletes! :)

1 MÁRKA