kecskesszuszu17

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 41 vétel
Megnézem

Laura Mercier Tinted Moisturizer Natural Skin Perfector

Laura Mercier Tinted Moisturizer Natural Skin Perfector
2020. július 13.

Valóban fényességet ad, és valóban hidratált érzetet ad... De baromi nagy szerencse, hogy csak mini kiszerelésben szereztem be másodkézből, mert katasztrofálisan szörnyű. Elvileg száraz bőrre van, de nekem éppen a száraz részekben ült meg, sőt minden szőrszálra feltapad, így nem is a bőrön ül a termék, ami borzasztóan néz ki. Amellett nem lehet lepúderezni, mert összeáll, és javítani sehogy sem lehet. Az pedig már egészen huszadrangú negatívum, hogy rétegezni, illetve eszközökkel (ecset, blender) teríteni nem lehet, csak ujjakkal. Óriási csalódás volt.

Yves Rocher Szemöldök Spirál

Yves Rocher Szemöldök Spirál
2020. július 13.

Nem tartja meg egész nap a szálakat a helyén, de ennek ellenére nagyon-nagyon szeretem, mert az árnyalata tökéletes, egész nap fenn van, és nem kopik le a szín, ami nekem elég fontos, mert ritka a szemöldököm. Illetve ha ezzel színezem át a szemöldökömet, akkor valahogy nagyon természetes lesz. Ezután én szoktam használni egy kicsit vaxosabb spirált is, ami a szálakat rögzíti, és tökéletes szemöldököm lesz, anélkül, hogy ceruzával vagy pomádéval kéne kitöltenem a hiányzó részeket.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. július 13.

Általában szeretem az Essence spirálokat, és ezt is egészen kedveltem, addig, míg el nem kezdett annyira beszáradni, hogy leperegjek és elmaszatolódjon a szemem alatt... Ennyit a kenődésállóságáról.