Best of Beauty 2019

Kedi81

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kérastase Spécifique Bain Vital Dermo-Calm

Kérastase Spécifique Bain Vital Dermo-Calm
2019. január 8.

Sajnos nekem nem vált be,pedig annyira bíztam benne a jó véleményeket olvasva,az eddig 3 naponta mosott hajamat úgy zsírosította,hogy minden nap moshattam,mert vállalhatatlanul nézett ki,az alja szállt,a teteje meg tiszta lapos és zsíros lett már mosást követő nap,amúgy tényleg jól habzik,meg kellemes illata van,de nem szeretnék minden nap hajat mosni,sajnálom,de tőlem csak 2 csillagot kap,pedig én tényleg nagyon szerettem volna ha beválik....:-(((

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow
2018. december 13.
(!)

Én is tesztelésre kaptam,amit ezúton is szeretnék megköszönni,nagyon örültem neki,még sose nyertem eddig semmit:-)
Sajnos viszont a termék nekem se vált be,esténként használtam fél-fél ampullát,az egész nagyon soknak tűnt,úgy nem szívta volna be a bőröm soha,még a fél adagot is nehezen,az állaga nagyon tetszett,se nem túl híg,se nem túl sűrű,az illata nekem kicsit túl erős volt,viszont másnapra nagyon sok gyulladt pattanásra ébredtem,mikor pár napra beszüntettem a használatát és elmúltak a csúnyaságok újra tettem egy próbát és ugyanúgy jártam vele,pedig nagyon bíztam a termékben,de így elég nagy csalódás ért,tőlem csak 2 csillagot kap....sajnálom:-((((
Elnézést,de nem találom azt a funkciót ahol be lehet jelölni,hogy tesztelésre kaptam a terméket:-(

Dior Poison Girl Unexpected EDT

Dior Poison Girl Unexpected EDT
2018. augusztus 31.

A Poison Girl edp-t rendszeresen használom és nagyon szeretem,mikor Őt kipróbáltam egyből az jutott róla eszembe,hogy ez nyáriasított-light Poison Girl:-))

Az alapja az én bőrömön megegyezik,viszont elnyomja a vérnarancs,frissebb,kevésbé édeskés lesz tőle az illat,nagyon tetszik,de sajnos mivel edt annyira nem tartós,mint ahogy én szeretném,ezért szerintem nem lesz nekem belőle üvegesem,de finom illat nagyon,csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot:-(

Update:
Teljesen megváltozott róla a véleményem,mármint a tartósságáról,felér a sima Girl edp-vel,és sokkal hordhatóbb,nem annyira tömény,most többször tesztelgettem és két fújással reggel még este is éreztem magamon,szinte jobban tetszik,mint a sima Girl,lehet mégis lesz belőle üveges......megkapja tőlem a maximális csillagot,mert megérdemli:-)