keettee

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Sante Bio Nyírfalevél és Növényi Fehérje Családi Sampon

Sante Bio Nyírfalevél és Növényi Fehérje Családi Sampon
2020. szeptember 21.

Próbálok átállni a bio termékekre, első sorban azokra gondolok, amik belemehetnek a szemembe (mivel nagyon érzékeny). Első körben nem habzik, második mosásnál már igen, illata nagyon enyhe de kellemes. A hajam nagyon lágy és fényes lesz tőle, a fejbőrömet sem bántja. A majd 1 literesre ruháztam be, és biztosan újraveszem.

Attitude Fragrance Free Super Leaves Dezodor

Attitude Fragrance Free Super Leaves Dezodor
2020. szeptember 21.

Minden pénzt megér, azt hiszem megvan a kedvenc natúr deom. Nekem ruhán sem hagyott eddig nyomot, nagyon jól teljesített meleg időben is. A csomagolása gyönyörű ez a kartonos megoldás nagyon egyedi ami picit a hátránya is mert az olajtól kicsit foltos lesz, de ez legyen a legkevesebb.

Pret a Porter EDT

Pret a Porter EDT
2020. március 11.

Jó ideje már hogy nem használok parfümöt (télen néha-néha Oriflame Mirage-t) de már hiányzott valami olyan illat ami bármikor megállja a helyét, senkit nem zavar, de engem nem hagy magamra. Nyugtató, nőies illata van, semmi extra, rá vártam és lám megtaláltam. Nem is tudom hogy eddig miért nem tudtam róla, talán a nem túl gusztusos külső miatt. Örülök hogy 100 ml-vel nyitottam, remélem hű társam lesz.

1 MÁRKA