kelithyn

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2019. június 6.

Anyukám FLP díler lett, így elárasztotta a családot a termékekkel. A második gyerkőc után, teljesen felborult a hormonháztartásom, az államon annyi pattanás volt, mint tinikoromban soha. Elolvastam itt a véleményeket erről a krémről, gondoltam kiprobálom. Jelentem imádom! Akkor is ehhez nyúlok, ha nincs időm a teljes rutinomra. A zsíros részeket mattítja, a szárazakat táplálja és a két hetes használat után harmadára csökkent a pattanásaim/mitteszereim száma! (És a lehető legrosszabb havi időszakban kezdtem el használni, ha értitek mire gondolok ;) ) Most már csak a fekete karikáimra kéne valami csodaszert találni 😅

Gabi Popsikrém 5in1

Gabi Popsikrém 5in1
2017. április 11.

A kisfiam popsija borzasztóan kipirosodott, felhólyagosodott, mikor ezt használtuk (a gyógyszertári krém/sudocrem kombó egy nap alatt helyrehozta) Csak azért hasznàltam, mert benne volt a Promo Box-ban. A kukában landolt!

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító
2016. július 6.

Nem is értem, miért nem véleményeztem eddig!? A napi rutinom alapja lett, 99%-ban lehozza a koszt és a sminket, a maradékra meg a rózsavíz is elég (most törhetem a fejem, hogy fogom elhasználni a lejárata előtt az xxl-es micellás vizemet :/ )

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ

Hoya Lacunosa Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!