Kencemániás

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

dōTERRA Melaleuca Pure Essential Oil

dōTERRA Melaleuca Pure Essential Oil
2020. április 13.

Ezt még nem használtam, de egy ismerős, aki a Balance olajjal megismertetett ajánlotta e-colira, amit az antibiotikumok nem nagyon pusztítottak el még most sem bennem, de engem már majdnem. Jövő héten kezdem a kúrát vele, majd jövök beszámolni pár hét múlva, ha a leleteim is meglesznek.

UPDATE: 2020. január 8-i labortenyésztéses vizsgálat szerint az e-coli eredményem NEGATÍV volt! Működött a teafa, azóta pedig a "szagát" is bírom :D
Közben vettem még pár ilyen olajat, és elmondhatom, hogy fűggő lettem a doterra olajok tekintetében. Egyre többet olvasok róluk és hihetetlen, hogy ezt eddig én nem használtam (gondolom az ára miatt), de ha leosztom az alkalmankénti mennyiségre, már olcsóbb is, mint a gyógyszerek és egyéb készítmények. ...és azóta fogom a fejem, hogy már mennyi bajomat helyre tudtam volna hozni, ha nem megyek el a doterra olajok mellett csak azért mert azt hittem ez is csak egy ugyanolyan olaj, mint a többi. Hát NEM! Egészen más! Ha kell spóroljatok, egyetek kevesebbet, vegyetek kevesebb kozmetikumot, de ezeket próbáljátok ki!!!!

dōTERRA Balance Egyensúly Illóolaj-Keverék

dōTERRA Balance Egyensúly Illóolaj-Keverék
2019. november 2.

Kaptunk az olajból egy 5 ml-es hígított adagot, amivel a nagyon rosszul alvó, éjjelente 5-8 alkalommal felébredő és hisztis gyerekemet kenegettem. A férjemmel együtt totál idegbajosak vagyunk, ha nem alszunk eleget, de gondolom más is.
Én nem igazán hiszek ezekben, de nem akartam neveletlen lenni, elfogadtam és használtam is, ahogyan javasolták, talpra, gerincre kenve.
1. éjjel ébredt a gyerek 4-szer, de kics pátyolgatás, vízivás után be is aludt.
Következő éjszakákon 1-1-szer ébredt hajnalban, majd végig aludt.

Sajnos már elfogyott, de ebből biztosan venni fogok, csak nagyon drága, bár ha azt nézzük, hogy hígítva kell használni és mennyire nagy boldogság kipihenten ébredni, már nem is drága :D :D
Azt nem tudom másnak milyen tapasztalata van a Balance olajjal, de úgy látszik nálunk nagyon bejött.

doTERRA OnGuard Természetes Fehérítő Fogkrém

doTERRA OnGuard Természetes Fehérítő Fogkrém
2019. augusztus 5.

Ez a fogkrém nagyon meglepett! Elég sűrűn, évente 3-szor járok fogorvoshoz, mert nagyon fogköves a fogam.
Nekem fel sem tűnt, de fél év után mentem csak egy apró tömésem miatt, ami kilazult, de fogkövem egy kicsi sem volt.
Az íze kellemes és mintha fehérebbek is lennének a fogaim.... Nekem tetszik.