kendermagdi

Regisztráció dátuma: 2014. június 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 1.
Bőrtípus: -

Megnézem

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++
2017. szeptember 8.

Jaj de imádom ezt a bb krémet. A legszuperebb, amit valaha próbáltam :) Majdnem sírva fakadtam, mikor megtudtam, hogy beszüntetik :( Mindkét árnyalatot próbáltam és valóban eléggé világos árnyalatok. Nekem a 2-es passzol jobban a bőrszínemhez. A fedése tökéletes, szépen takarta a pattanásokat, pigmentfoltokat és tágabb pórusokat is. Több rétegű hidratáló és fényvédő fölé alkalmazom, a finise nem teljesen matt, de engem nem zavar. Jobban szeretem a bőrfényt, mint a csont szárazra púderezett arcot. Azonban megfelelő púderrel tényleg a nap végéig lehet mattítani. Pattanást nem okozott és nem is emelte ki a száraz részeket. Egyszóval imádat :)

Tonymoly BCDation+

Tonymoly BCDation+
2017. szeptember 8.

Mintákat rendeltem a legsötétebb 3# warm beige árnyalatból és azt kell, hogy mondjam, tökéletesen passzol a bőrszínemhez :) Az imádott, de sajnos beszüntetett Holika Holika sweet cotton pore cover bb krémje helyett kerestem alternatívát az olykor pattanásra hajlamos, enyhén zsíros bőrömre. A fedése számomra megfelelő, a bőrhibáimat szépen takarja, több rétegben hidratálok alatta és fényvédőt használok, így a végeredmény nem mondható mattnak, de megfelelő púderrel gyönyörűen mattítható szinte a nap végéig. A ráncokba nem ül bele, nem kopik foltokban. Az illata kicsit erős, de csak a felkenés pillanatában érződik. Nekem tetszett, lehet ő lesz az új kedvenc :)

La Rive In Woman

La Rive In Woman
2016. május 31.

Megszólalásig hasonlít az eredetire. Hétköznapokra teljesen megfelelő, bár nem annyira különleges és egyedi parfüm. Az illata finom édes, de talán túl tömény, ugyanis nagyobb mennyiségben, rendszeresen használva nálam brutál fejfájást okoz, ezért sajnos le kell vonnom egy csillagot.