kepszakadas

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Cetaphil Hidratáló Testápoló Normál és Száraz Bőrre

Cetaphil Hidratáló Testápoló Normál és Száraz Bőrre
2021. szeptember 1.

Hígabb állagú, tényleg gyorsan beszívódó testápoló. Mindennap használom, szinte pár perc múlva már fel is tudom venni rá a nadrágomat, úgyhogy ha valaki ilyesmit keres, ajánlom.
A hidratálásában semmi kivételeset nem találok, ez inkább egy basic termék, irritáló összetevők nélkül. Mint minden testápolónál, ennél is a rendszeres használat a kulcs.

Yves Rocher Monoi De Tahiti Hidratáló Szárazolaj - Testre & Hajra

Yves Rocher Monoi De Tahiti Hidratáló Szárazolaj - Testre & Hajra
2021. szeptember 1.

Jaj ne, nagyon rossz a csomagolás és kivitelezés, pedig ez egy különleges termék lehetne. Folyik össze-vissza, nem zár rendesen a teteje és adagolni sem olyan egyszerű belőle.
Maga az olaj pedig egy nagyon különleges illatú szárazolaj, hajra még nem próbáltam, de a testemen kellemes illatú. Nyilván nem a hidratáló hatása miatt vettem meg, inkább az illata győzött meg. De soha nem venném újra, nagyon kényelmetlen, hogy használat után tocsog az egész fürdőszoba az olajban, ráadásul a flakonról sem olyan egyszerű lemosni.

Dr. Jart+ Cicapair Calming Gel Cream

Dr. Jart+ Cicapair Calming Gel Cream
2021. szeptember 1.

Na, ha van calming krém, ami még az érzékeny rozaceás bőrömet is lenyugtatja, az ez. A hidratáló hatásához nem tudok mit fűzni, mert csak este használom (reggel Versed Dew Point), de olyan jó hűsítő érzést más krém még nem produkált, mint ez. Az illata pedig szintén csodás, tele van mindenféle gyógynövényes kivonattal, ezért pont olyan az illata, mintha teával kentem volna be az arcom. Tényleg egy csoda, nagyon kevés is elég belőle és amúgy is 80 ml a kiszerelés, szóval még jó sokáig élvezhetem a hűsítő hatását.