kepszakadas

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane
2019. november 23.

Vízhiányos bőröm van, főleg a T vonalban. Az esti rutinomba építettem be, mert annyira nem szívódik be gyorsan, mint ahogyan nekem szükségem lenne rá reggel. Három hét használat után érzem már a hatását. Reggel természetesen használok hidratálókrémet is, a kettő együtt eddig nagyon sokat segített. Tavaly ilyenkor már hámlott a bőröm, most pedig olyan puha, mintha nem is érné egyáltalán hideg.

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2019. november 23.

Azoknak, akik még csak gondolkodnak rajta: megnéztem a Sephora oldalán és grammra kiszámolva a travel size jobban megéri, mint a nagytesó (+ egy spirált amúgy is max 3 hónapig szabadna csak használni, szóval előbb el is fogy).
Én hittem a toplistáknak és vettem egyből kettő kicsit.
Az elszántságom után az első próbánál kicsit elbizonytalanodtam, hogy lehet mégsem ez volt életem legjobb döntése, de aztán a második-harmadik tesztelésnél (mikor már a kefén végre annyi anyag van, amennyivel normálisan is lehet dolgozni), egyre jobban tetszett. Végül most úgy áll a dolog, hogy imádom, bár a nevét nem mondanám tutira biztosnak.

Glossier Boy Brow

Glossier Boy Brow
2019. november 23.

Kicsit nevetséges, de először csak azért választottam ezt a terméket, mert megadatott az a lehetőség, hogy a nagy New York-i üzletükben (ami maga a beauty paradicsom) vásárolhassak, és nem szerettem volna üres kézzel távozni.
Szóval amúgy is hadilábon állok a sűrű szemöldökömmel, egy ott dolgozó ajánlotta ezt, végül a barnát vettem meg. Tökéletesen működik, teszi, amit tennie kell, kordában tartja a szálakat, akár egész napon át. Ráadásul pont jó színárnyalata van, nem az a tolakodó barna, mint a legtöbb a piacon.