kepszakadas

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2023. július 13.

Reggel és este is használom, egész sok tonikot próbáltam már, ez is teljesen rendben van. Nagyon érzékeny a bőröm, így kevés dolog nyugtatja igazán, ez is csak közepesen. Viszont semmi reakciót nem vált ki belőle, ami szintén ritka, úgyhogy bátram ajánlom rosacea + érzékeny sorstársaimnak.
A fújós kiszerelés egy áldás, nem kell ragacsos kézzel tapicskolni semmit.
Ár/érték arány szintén jó, nagyjából 2,5 hónap alatt fogyott el, napi 2x használat mellett.

Nem tudom, hogy újraveszem-e, még keresgélek egy picit komplexebb összetevős tonikot.

Purito Oat-In Calming Gel Cream

Purito Oat-In Calming Gel Cream
2023. július 13.

Alapvetően száraz bőröm van, és féltem is elkezdeni ezt használni, olyan könnyűnek tűnt. Attól tartottam, hogy majd kevés lesz, de cserébe egy nagyon jó hűsítő, géles nappali krém, amire kifejezetten könnyű fényvédőt is rétegezni. A rosaceámat sem piszkálja, sőt, inkább nyugtatja is, nem áll lángban végre az arcom.
Éjszakainak továbbra is LRP Cicaplastot használok, talán ezért is nem gond, hogy nappalra "csak" ennyit kenek.

Kicsit édeskés illata van, és az állaga talán az aloe zselére emlékeztet. Óriási kiszerelés, így jut nyakra és dekoltázsra is egyaránt.

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++
2023. július 13.

Teljes mértékben megérdemel minden hype-ot, igazából nem is tudok mást mondani, mit hogy tökéletes. Az állaga, a felszívódása, az illatmentessége (de mégsem büdi). Nem hagy semmilyen fehér réteget, nem lesz kukacos, és sminkelni is nagyon jól lehet rá.
Ha lehetne, 10 csillagot adnék rá.