kepviselofank

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2021. március 21.

Miért, miért, miért kerültem el őt ennyi ideig? Valahogy mindig csak elmentem mellette a parfümériákban, nem keltette fel az érdeklődésem, pedig az üvege is gyönyörű, úgyhogy tényleg érthetetlen, hogy kimaradt az életemből. Az illat maga is álomszép, krémes, de közben citrusos, nekem is egy citromtorta jut róla eszembe. Azon kevesek egyike, amiről simán el tudom képzelni, hogy akár signature is lehetne. Egyedül a tartósságával nem vagyok elégedett, 1-2 óra után már szinte semmit nem lehet belőle érezni, de nem pontozom le, ahhoz túlságosan tetszik. Ja, és abszolút négyévszakos szerintem.

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP
2021. március 21.

Gyengéim a sós-édes illatok, így nyilván őt is be kellett szereznem, úgy gondoltam, hogy amiben popcorn van, rossz nem lehet. Nem tévedtem, nekem is NAGYON tetszik és értem az Olympea párhuzamot, mintha annak kiforrottabb változata lenne. Imádom a giccses üvegét is. :D

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2021. február 26.

Mióta kitört a vírus és csak home officeban dolgozom, sokat vagyok vidéken a családom társágában, a legtöbb parfümvásárlásom is itt intézem, amit hol kisebb, hol nagyobb lelkesedéssel fogadnak. Hát, anyukám szerint ő a büdös parfümöm, mondta, hogy még a liftben is érezte utánam és borzasztó. :D Nem baj, nekem ma óriási boldogság volt őt viselni ebben a csodaszép, tavaszi időben. Hiába nem modern, nem fiatalos, én egyelőre nem tudok betelni vele. <3