kepviselofank

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2021. február 26.

Nem szoktam megbánni, amikor eladom valamelyik parfümöm, mert általában jól meggondolom előtte. Na, őt a lenti véleményem után hirtelen felindulásból eladtam, majd elkezdett hiányozni, pedig alig használtam. Szóval tiszta gyagyás vagyok és megrendeltem újra. :D Meglátjuk, hogy az új szerzeményem mennyire fogom majd megbecsülni, mindenesetre adnom kellett neki +1 csillagot, valami mégis van benne, ami miatt nem tudom elengedni..

Annyira szerettem volna szeretni... Őt is meg az L’Elixirt is. Szerintem egyébként nincs túl sok különbség köztük, rajtam talán annyi, hogy az még intenzívebb. Szóval próbálkoztam velük hónapokig, de be kell látnom, hogy rajtam az ilyen jellegű vaníliaillatok nem jók, szabályosan rosszul vagyok tőluk hosszútávon. Csak a gyönyörű üveg miatt szerettem volna megtartani őket, de annak meg semmi értelme. :(

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2021. február 20.

Fúúúúú...Nem szoktam olyan parfümökről írni, amik nem tetszenek, de ez most kiverte a biztosítékot. Meg akartam rendelni üvegében a sok jó vélemény miatt, de szerencsére először inkább egy fújóst vettem. Első fújásra még tetszett is, majd rajtam fél óra után valami brutál hányingerkeltő tömény valamivé változott. Ráadásul rólam levakarhatatlan, ahhoz képest, hogy írtátok, hogy nem tartós. Muszáj volt fürdenem, hogy ne érezzem, mert különben lehet, hogy tényleg elhánytam volna magam. Egy ideig most leállok a vakvásárolgatásról, azt hiszem.

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2021. február 20.

Anyukám illata volt jó 15 évvel (vagy még többel) ezelőtt, már akkor is mindig csodáltam és néha suttyomban befújtam magam vele. Nem sok illatra emlékszem kislány koromból, de erre és a Trussardi Skinre nagyon, az volt még a másik fő illata évekig. Már csak a szép gyerekkori emlékek miatt is vásároltam belőle kisebb kiszerelésben, aztán jól befújtuk magunkat vele mindketten és megállapítottuk, hogy igen, ez a parfüm még mindig nagyon jó, de azért most már sem ő, sem én nem fújnánk napi használatra, nagyon tömény, erőszakos, nekem nagyobb dózisban fejfájdító. Az viszont biztos, hogy semmivel sem téveszthető össze és EDT létére hihetetlen tartós. Ezt a kis "üvegemet" biztosan megtartom, még ha nem is nagyon fújkálom, de ha nosztalgiázni támadna kedvem, jó, hogy a birtokomban van, na.