kepviselofank

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2020. március 7.

ez az egyik az általam ismert legjobb parfümök közül, függőséget okoz, mióta megvásároltam, semmi kedvem magamra fújni mást.

up: ahhh, valaki rám szólhatna, hogy ne akarjam már az összes pénzem parfümökre költeni, de nyilván be kellett szereznem őt is, nem tudtam kiverni a fejemből. egyébként egy percig nem bánom, imádom, tökéletesen működik rajtam.

szerintem ez a parfüm bomba. mióta megszagoltam, nem tudok másra gondolni. számomra sem kapor, sem uborka illata nincs, ha nem olvastam volna véleményeket, eszembe sem jutna. 😄 be kell szereznem, egyre jobban vágyom rá. ja, nekem nagyon tetszik az üvege is! mondjuk én imádom a giccses üvegeket. :D

Armani Sky Di Gioia

Armani Sky Di Gioia
2020. február 22.

anyukám kezdte el használni, de én is erősen gondolkodom egy üveg beszerzésén, nekem is ez tetszik a legjobban a gioiák közül. nem egy buliparfüm, de hétköznapokra, munkahelyre szerintem tökéletes.

Salvador Dalí Laguna EDT

Salvador Dalí Laguna EDT
2020. február 16.

látatlanban vettem meg az itteni vélemények alapján, továbbá azért, mert nagyon jó árban is volt és nem szerettem volna úgy élni, hogy nincs salvador dalí parfümöm. :D összességében jó vásár volt, tartós, kellemes, viszont kissé ódivatú illat, bár erre lehetett számítani. nem mondom, hogy bekerül a kedvencek közé, de elfújkálom, ha épp ehhez lesz kedvem.