kerteszke

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2020. július 12.

Nekem nem jött be az illata, túl sok, túl erős. Hogy használ-e, azt nem tudom, pár hete fújkálom vele a hajamat és az igaz, hogy használat után könnyű kifésülni. Mivel a fodrászom ajánlotta a vékonyszálú, töredezett hajamra, mindenképp el fogom használni.

Eucerin Urea Repair PLUS 30% Urea Krém

Eucerin Urea Repair PLUS 30% Urea Krém
2020. március 7.

Több mint egy hete használom. Csíp és semmit sem segít a foltokban erősen kiszáradt kezemen, ráadásul méregdrága. A tökéletes kombináció. Respect a megalkotójának.

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2020. január 22.

Az arclemosó zselével együtt kaptam. A kettő együtt nem megy, iszonyatosan szárítják a bőrömet, ezért ezt alig használom. Legutóbb egy házibuli előtt kentem fel, hét-nyolc órát voltam ott és amikor haza értem, alig volt zsír az arcomon (igaz, ha elmegyek mosdóba, reflexből felitatom a zsírt wc papírral vagy kéztörlővel, aminek épp jobb anyaga van). Amikor felkenem, csíp, felteszem a parfüm miatt, mert a szalicilsavat szerintem jól bírom (sok-sok hónap BHA tapasztalat). Az illata erős, túlságosan karakteres, van, hogy a saját parfümömet nem is érzem mellette. Én nem sminkelek, tehát vagy ez van a bőrömön, vagy max egy kis hidratáló. Biztos, hogy nem veszem újra, mert csíp, nagyon drága és nem egy csodaszer.

UPDATE: megválok tőle, mert hetek óta nem bírom rávenni magam, hogy felkenjem. Egy állásinterjú meg egy buli előtt jó szolgálatot tett, szerencsére nem pirosodott ki tőle a bőröm és nem is zsírosdott, de csíp és nem bírom az illatát.