keseruevelin

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. augusztus 18.

Nagyon pozitív csalódás nekem ez a rúzs! Hihetetlenül tartós, és kb. lerobbanthatatlan az ajkaimról. Iszonyú kellemes a viselete, mintha semmi nem lenne a számon. A felvitele a csúcsos végű ecsettel maga az álom, egyszerűen tökéletes a használata! Kiemelkedően teljesít nyugati társaival szemben, ami meglepő. Az I don't árnyalat van meg, ami egy élénk piros szín. Imádom a harsány színű rúzsokat, bátran hordom őket a munkahelyemen is. Nem igazán érdekel ki mit gondol rólam :D De az biztos hogy sok bókot kaptam emiatt a rúzs miatt :) úgyhogy ezt az árnyalatot mindenkinek ajánlom, aki kicsit is szereti a piros színt az ajkain viselni és nem bánja ha kicsit feltűnőbb jelenség lesz emiatt az irodában :D

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Gel Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Gel Cream
2019. augusztus 18.

Nyárra kerestem egy könnyű állagú hidratálót. Ohmybrush blogján láttam erről a termékről értékelést. Nagyon megtetszett az alapján, amiket írt róla, így mindenképp szerettem volna kipróbálni. Meg is rendeltem végül. Azóta is csak ezt használom. Nyáron nem igazán van többre szüksége a kombinált, vízhiányos bőrömnek. Ilyenkor maximum egy tonert, szérumot és hidratálót szoktam használni. Nagyon kellemes az állaga, és szuper illata van:) az ára is elfogadható. Nagyon hamar beszívódik. Mindennapi használat ellenére még mindig van fél doboznyi krém. Úgyhogy jó sokáig ki fog még tartani.

Orsay L'or De Say Sunshine EDT

Orsay L'or De Say Sunshine EDT
2019. augusztus 18.

Nyárra nem terveztem drágább kategóriájú parfümöt venni. Így erre esett a választásom. A virágos illatokat preferálom, és ez pont ilyen :) Nagyon megvagyok vele elégedve. Sokan megdicsérték, hogy milyen kellemes illatom van. Rajtam eléggé tartós, de azért mindig nálam van, hogy bármikor előkaphassam, ha szükséges egy kis frissítés. Az ára is pazar. Úgyhogy bátran ajánlom annak, aki a virágos illatokat kedveli:)