keserutimi

Regisztráció dátuma: 2018. július 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paco Rabanne Black XS For Her EDP

Paco Rabanne Black XS For Her EDP
2022. október 1.

Páromtól kaptam három éve karácsonyra. Egy elég markáns, statement illat. Emiatt csak ősszel és télen használtam. Elsőre nem lettem rögtön szerelmes belé, úgy éreztem nem igazán illünk össze, és ez igy is maradt. Alapjában véve egy jó illatnak tartom, de nekem egy szezonra elég is volt :) Nem fogom lepontozni, mert a parfümök mindig megosztóak maradnak. Aki szereti a fűszeressebb, orientális illatokat, neki tetszeni fog.
Azt még kiemelném, hogy a doboza csodálatosan néz ki, vörös bársonnyal van bevonva. Nagyon különleges.

Eucerin Sun Photoaging Control Extra Könnyű Naptej Testre FF50+

Eucerin Sun Photoaging Control Extra Könnyű Naptej Testre FF50+
2022. szeptember 29.

Nyáron ezt használtam a strandon és a kirándulásokon. Szerintem jó, nem égtem meg mikor normálisan és rendszeresen kentem magam:) Arcra semmiképp nem ajánlanám, mert kicsit ragadós és olajos érzetet hagy a bőrön. Viszont engem ez annyira nem zavart, amíg megvédett a napsugaraktól.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2022. szeptember 29.

Eddig ez a hidratáló vált be a legjobban. Nem mondom, hogy tökéletes, de teszi a dolgát. Puha lesz utána a bőröm, és a száraz részeket is segít kezelni. Szerintem szépen le tudja zárni a rutin végét, ezért is nyomták tele NMF-fel. Aki hidratálóbb, táplálóbb krémet/lotiont szeretne, annak ez a krém tényleg nem lesz jó.

3 ÖSSZETEVŐ

Styrene/PVP Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen