kesha420

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. július 9.

Semmi egyedi, semmi kirívó csak édes vanília és némi kávé. Én semmi szexi nem találtam benne eddig.
Tél hangulatom van tőle, amikor a kanapén filmet bámulva ember öléből a kutya fülét vakarom a félhomályban, miközben odakint esik.
Igen a vanília miatt vettem meg, hisz ettől számomra, kellemes, otthonos, biztonságos illata van. Semmi felkavaró, semmi különös, semmi játék. Akkor nyúlok ehhez is, mint Nina Ricci Ninajához, amikor nem férünk össze a fenevadakkal, amikor nem tudok dönteni, amikor egy kis otthon kell otthonról. Inkább ősszel és télen találkozunk.
Ez ugyan csúnya lesz, de lakás vagy textil illatosítóként sokkol jobban szeretném. Ettől függetlenül nem rossz, de vannak sokkal jobb, érdekesebb illatok is ennél.
Tény, hogy baromi tartós és az üveg is gyönyörű, de többet vártam tőle. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra fogom venni.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. július 3.

A termék, ami hiányzott az arcápolási rutinomból, amit ezer éve kerestem és ami végre meglett. A vattát én is hanyagolom, minden este, az ujjaim segítségével elolszlatva viszem fel, immár 2 hete és van már változás. A pórusaim sokkal kisebbek, a bőröm kevésbé szürkés árnyalatú, ezért vettem és be is vált. Tényleg ajánlom, nem kell sok belőle, jó áron van, fél évre tuti elég egy flakon és van látható eredménye annak, hogy használom.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. július 3.

Közel a 30-hoz, úgy éreztem az eddigi imádott parfümömmel, amivel 10 éve tart a viszonyunk, ellaposodott a kapcsolatunk. Már nem én vagyok, már nem olyan, már mást szeretnék, ami jobban passzol hozzám.
Azt hittem örökké fog tartani amíg megtalálom az én új illatom, de gyorsabban jött, mint valaha gondoltam. Első szaglásra szerelem.
Persze bátortalanul álltam a dologhoz, hiszen olyan más, mint az eddigi.
Jó pár randin voltunk túl mire hazavittem. Nincs bennem egy szemernyi megbánás se a változás miatt. Tökéletesen működünk együtt, borsó meg a héja effektus. Rajtam kifejezetten nőies, határozott, extrán tartós illat, ami tényleg egész nap ott van velem, kellemes a hatósugara, egy fújás is elég és állandóan magam szagolgatnám, ami furán hangzik, de imádom. Olyan plusz löketet ad, mint semmi. A napi készülődés végén ő a korona, amitől minden sokkal jobb, amitől "tökéletessé" válok. Vattacukor kedvelők, jó kislányok álmodozók messzire kerüljék.
Nem való mindenkinek szerencsére, vad, mindenen nevetni tudó, bohém, magabiztos kalandvágyó nőkön tudom elképzelni a játékos Nomade-ot.
A következő 10 évben csak őt akarom használni.