kessi91

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

s.Oliver Black Label Women EDT

s.Oliver Black Label Women EDT
2020. október 30.

Rajtam YSL - Cinema dupe lesz teljesen. Az az egyik kedvenc illatom, úgyhogy kellemes meglepetés volt :)

Olaplex No. 6 Bond Smoother

Olaplex No. 6 Bond Smoother
2020. június 28.

Nagyon száraz hajvégnél ez egy csoda. Először véletlenül túl sokat raktam, féltem is, hogy most mehetek hajat mosni, jól elnehezíti... aztán semmi nem volt, az egészet beszívta a hajam konkrétan.
Az a legnagyobb vicc az egészben, hogy eszem ágásban sem volt ezt megvenni, csak az Olaplex csomag része volt. Most emg godolkozom, hogy ha elfogy, veszek megint :)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 Elektromos Fogkefe

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 Elektromos Fogkefe
2020. április 30.

Ezer eve vagytam ra, ma megerkezett, teljesen odaig vagyok, meg vissza.

A hozzatartozo kispoharhoz tartozik egy aljzat, szoval ha fogmosas utan beledobod a fogkefet, vigan tolt, de utazashoz is van egy csudiszep, usb-vel toltheto tokja.

Ami az eddigi fogmosasaim alatt tapasztaltam: konkretan fogkoleszedes utan ereztem ennyire durvan tisztanak a fogaimat. Minden lepekedet leszed, meg fogselymeznem sem kellett. Apro rezgessel jelzi, ha az adott resszel vegeztel, osszesen 4 szekcio van (jobb-bal also es felso oldalak). Hat imadom.

Ami negativ: basszus ezzel nalam frocskoli le a tukrot a fogkrem, ahogy porgeti, es folyik a nyalam is, ezt meg ki kell tapasztalnom :D :D

Eddig csillagos 10-es, pedig meg csak ket funkciot probaltam, de engem mar meggyozott.