kessi91

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Image Skincare Ormedic Sheer Pink Lip Enhancement Complex

Image Skincare Ormedic Sheer Pink Lip Enhancement Complex
2020. március 25.

Ez egy jó drága kis ajakápoló, ami jobban hidratál az örök kedvenc Carmexemnél is. Mióta kipróbáltam, megfogadtam, hogy mindig lesz itthon :)

Ami nekem csalódás volt, hogy az én számon sima átlátszó fénye van, olyan jó lenne, ha picit rózsaszínebb lenne, és kiválthatnék vele egy szájfényt.

Amúgy 5 csillag! Az összes Image termék, amit eddig próbáltam, kivétel nélkül szuper.

High Care Eye Sential

High Care Eye Sential
2020. február 6.

Ahogy előttem is írták, volt jó tapasztalatom a márkától, azért vállaltam be ezt a szemkrémet is a szokásos Neostrata/Shiseido helyett.

Szó szerint pénzkidobás volt.

Ilyen fura állaga van, folyik, az istennek nem szívódik be, semmi hatását nem érzem, sőt, az amúgy szépen rendbehozott bőr a szemem alatt elkezdett kiszáradni.

Rühellem, megpróbálom majd elajándékozni valakinek, hogy ne kelljen kidobni...

Babor Adventi Ampulla Naptár 2017

Babor Adventi Ampulla Naptár 2017
2018. március 18.

Gyönyörű szatyorban érkezett ez a csinos kis kalendárium :) Csak ámultak a kollégák, hogy mit kaptam!
Imádtam gyerekként az adventi kalendáriumot, így ezt is nagyon boldogan bontogattam. Ami itt más érzés volt, hogy több egymást követő napon ugyanolyan ampullákat rejtett a kis ablak, de azért nem voltam csalódott, mert szuper szérumok voltak minden alkalommal. A feszesítő ampullákról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert semmi változást nem tapasztaltam az arcomon, csak a szemem körül vannak ráncok egyelőre. A hidratálók viszont szuperek!

Pozitív:
- a legelején kapunk egy kis műanyag segítséget az üvegek feltöréséhez (ezt ráírtam volna a doboz hátára, hogy akiknek először van dolguk ilyen üvegcsékkel, ki ne hajítsák a kukába egyből)
- egy ampulla bőséges, több alkalomra elég
- nagyon jól hidratálnak
- gyorsan beszívódik
- igazi luxus érzés használni, szuper igényes az egész kalendárium megjelenése

Negatív:
- Az ára elég húzós, nem hiszem, hogy valaha megvenném így
- Nekem borzasztó érzékeny a szemem, jó lett volna valahol kiemelni, hogy szemkörnyékre mehet-e a szérum, vagy nem

Összességében abszolút pozitív élmény volt elhasználni.