kessi91

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Babor Adventi Ampulla Naptár 2017

Babor Adventi Ampulla Naptár 2017
2018. március 18.

Gyönyörű szatyorban érkezett ez a csinos kis kalendárium :) Csak ámultak a kollégák, hogy mit kaptam!
Imádtam gyerekként az adventi kalendáriumot, így ezt is nagyon boldogan bontogattam. Ami itt más érzés volt, hogy több egymást követő napon ugyanolyan ampullákat rejtett a kis ablak, de azért nem voltam csalódott, mert szuper szérumok voltak minden alkalommal. A feszesítő ampullákról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert semmi változást nem tapasztaltam az arcomon, csak a szemem körül vannak ráncok egyelőre. A hidratálók viszont szuperek!

Pozitív:
- a legelején kapunk egy kis műanyag segítséget az üvegek feltöréséhez (ezt ráírtam volna a doboz hátára, hogy akiknek először van dolguk ilyen üvegcsékkel, ki ne hajítsák a kukába egyből)
- egy ampulla bőséges, több alkalomra elég
- nagyon jól hidratálnak
- gyorsan beszívódik
- igazi luxus érzés használni, szuper igényes az egész kalendárium megjelenése

Negatív:
- Az ára elég húzós, nem hiszem, hogy valaha megvenném így
- Nekem borzasztó érzékeny a szemem, jó lett volna valahol kiemelni, hogy szemkörnyékre mehet-e a szérum, vagy nem

Összességében abszolút pozitív élmény volt elhasználni.

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó
2018. március 18.

Tízezer csillag! ********************************

Hiperérzékeny szemem van, és eddig azt hittem, csak a Lush Ultrablandjét, illetve a Clinique Take The Day Off lemosóit bírja ekcéma nélkül. Egyik sem túl barátságos árban, főleg a Clinique...
Aztán egyik nap a DM-ben nézelődtem, és valahogy bekerült a kosaramba (ebben a baráti ára is hozzásegítette).
Lányok, ez tökéletes, többé nem fogok mást használni! És olyan lassan fogy, összehasonlíthatatlan a fentebb említett lemosókkal...
Mindenkinek kötelező próbát tenni vele, aki használ szempillaspirált, vízálló tust, és érzékeny szeme van :)

L'Oreal Paris Brow Artist Sculpt

L'Oreal Paris Brow Artist Sculpt
2017. október 16.

Hát az úgy indult, hogy Glamour napok voltak, és én tökre nem ezt akartam megvenni, de a sima Brow Artist Plumper-ből egy darab sem volt az 1. nap délutánján :D

Szerintem az ecset vége szuper, a szemöldök végét baromi könnyű formázni vele, az elejét meg úgyis picit szellősebben szeretem hagyni, hogy természetesebb legyen. Én úgy szoktam, hogy keveset eloszlatok a szemöldökömön, és belülről kifelé egy szemöldökkefével átmegyek rajta. Nekem a sötétebbik van meg (barna-szőke balayage hajszínem van), óvatos mennyiséggel tökéletes a hatás, és egész nap gond nélkül tart.

Glamour napokon fél áron végképp megérte. Én ajánlom, nagyon hamar bele lehet rázódni a használatába.