kesztviki

Nolfy'slife
Regisztráció dátuma: 2013. december 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nolfy'slife
Regisztráció dátuma: 2013. december 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2020. február 3.

Jó kis szilárd sampon ez. Aki egyből az sls-es, szilikonos samponokról akar erre váltani az ne várjon csodát az első mosásnál. Összetevőre nagyon jó, kíméletes. Személy szerint a göndör hajam imádja az avokadó olajat, így örültem hogy van benne. Rendesen tisztít, nem lesz száraz a hajam tőle, nekem bevált.

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2020. február 3.

Nagyon szuper krém és igen meg kell tanulni használni. Én is több részre osztva a hajam kenem fel, kezemmel eloszlatom, nyomkodom, valamint tényleg nem törölköző száraz hajra kell kenni (sok youtube video van fent erről). Egyébként is göndör hajat nem szabad törölközővel törölni, csak polóanyaggal befedni. Ha felkentem én még várok, befedem a hajam közben, kell neki egy 10 perc mire beszívja a hajam. De utána nagyon szupi. A curly girl method óta imádom a hajam és sose volt még ilyen szép göndör.

A'PIEU pH Balancing 18 First Toner

A'PIEU pH Balancing 18 First Toner
2019. február 22.

Ez egy kiváló termék zsíros bőrűeknek, nagyon könnyed, vizes állagú termék, nagyon hamar beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőrön és nagyon sokáig elég, nekem konkrétan 7-8 hónapig elég volt.