Best of Beauty 2019

KezdoManias

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Benefit Gimme Brow

Benefit Gimme Brow
2019. július 1.

Tudom kezelni, pedig nem vagyok egy szemöldök guru:) Egy Sephoraban azt mutatták, hogy a szemöldök belső 2/3-át felfelé húzzam először, ne szimplán a természetes szálirányba. És tényleg jó így:)
Valójaban fogalmam sincs, tényleg egész nap helyén tartja-e a szálakat. A 3-as árnyalat viszont egyértelműen dúsabbnak láttatja a szemöldököm, de meg természetes hatással. A kisebb hiányt korrigálja, a pici spirál fejet pedig könnyű kezelni: pont megfelelő sűrűségű az anyag az egyedi dizájnú hengerben ahhoz, hogy ne csomósodjon és ne is maszálódjon attól, hogy túl híg. Szóval jól eltalált kis cucc:)

Sisley Eye Contour Mask

Sisley Eye Contour Mask
2019. június 25.

Nekem csak egy termékminta erejéig volt alkalmam használni, viszont ennek alapján meg tudom erősíteni Scorpionqueen leírását. Majdhogynem teljesen feltöltötte, eltüntette a pici rancocskákat a szemem körül, pedig erősen kellett küzdenie: 5 óra alvás jutott aznap. Tapasztaltam ez úgy, hogy egyébként is szerencsésnek mondhatom magam és high end össztüzet nyomhatok a szemkörnyékemre.
Egyetlen apróságot jegyeznék meg talán: picit aggódni szoktam, amikor glicerint látok az összetevő lista elején, mintha azt olvastam volna, lehet ennek kockázata. A látvány viszont annyira meggyőző, hogy ezt a kockázatot inkább figyelmen kívül is hagyom. Remélem, lesz még alkalmunk találkozni:)

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök
2019. június 14.

Ahogy az előttem szóló kollegina is megfogalmazta, lehet nélküle élni, de már én sem akarok:)
Hosszú vágyakozás előzte meg, végül nálam is a light változat lett a befutó. Talán azt mondanám, hogy a fakóbb, élettelenebb, az enyémhez hasonlóan - lássuk be, már - öregedő bőrnek ad vissza valamennyit a fiatalosabb, üdébb megjelenésből. A "glow" alapozók is valami ilyesmit céloznak meg, persze a végeredmény nem ugyanaz: magamon sokkal inkább szaténosnak, és cseppet sem olajos hatásúnak mondanám.
Igen, én is nagy becsben tartom a dobozát, én is örömmel szaglászom, nyitom ki, és az én reggelembe is csempész egy néhány masodpercnyi lehetőséget önmagam kényeztetésére. Egyszerűen szépek ezek a színek, és bár nem.minden reggel használom, minden egyes alkalommal látom a különbséget a tükörben. Hogy más is látja-e, nem tudom. És igazából nem is érdekel:)