KezdoManias

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Ultrasun Lip Protection SPF30

Ultrasun Lip Protection SPF30
2020. július 12.

Mindig elgondolkodom, kell-e, jó-e az ajkakra fényvédőt teni, én tuti benyelem jelentős részét. Ettől függetlenül néháa rendlekezem egy-egy fényvédős ajakápolóval.
Az én példánoym csomagolása picit eltér, viszont ugyanez a megnevezés. Visoznylag kemény - feltételezem, nyári hőségre tervezték, cél lehetett, hogy ne olvadjon rögtön szét a táskában/zsebben. Semleges ízű, vagy talán picit édeskés, szokásos halvány sárgás árnyalatú ajakápóló. Viszonylag kellemes viselet.
Azt hiszem, normál ajkakra megfelelő lehet, picit védhet a szél okozta kiszáradástól is. Az én extrán száraz ajkaimra sajnos kevés, a nuxe mézes tégelyes kenőcse nélkül sajnos mozdulni sem tudok. Emiatt inkább gondolom fényvédőnek, mint ajakápolónak.

Sensai Cellular Performance Extra Intensive Eye Cream

Sensai Cellular Performance Extra Intensive Eye Cream
2020. július 11.

1 ml termékmintát volt alkalmam kipróbálni - kellemes, picit géles állagú, gyorsan beszívódó krém, úgy érzem, eléggé hidratál is. Így nappali használatra is megfelelő, nem kell az esetelges sminkelés előtt sokat várni. Felkenés után talán nem olyan látványos a hatása az optikai tuningot tekintve, mint pl. az EL re-nutriv kencéé, amit szintén volt alkalmam próbálni, nem tölti ki szilikonnal olyan gyorsan az apróbb ráncocskákat. Az én esetemben csupán ezért 4 csillag.
Hosszú távú hatásról persze így nem nyilatkozhatok, de biztos vagyok benne, hogy aki beszerezheti, elégedett lesz vele, csupa zöld pötty az összetevője.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2020. július 6.

Hálás vagyok ezért a termékért. Érezhetően megnyugtatja a bőrömön lévő gyulladásokat, az összes szuperkencém közül ezt tartom a leghatékonyabbnak válsághelyzetekben - már amikor a színe megfelelő. Viszonylag matt, ám természetes fedést bizotsít. A light árnyalat a nyári színemen. Természetesen nem összetévesztendő egy magas fedésű alapozóval, ettől függetlenül egész szépen takarja a nem túl erős foltokat. Amikor épp jó a színe, felveszi a versenyt sok high end alapozómmal, azonban itt jön a de: a színválaszték sajna nagyon-nagyon szűkös. Itt a fő különbség a high endhez képest, ahol jó esetben nagyon széles skáláról lehet választani. A nem színezett változat is jó persze, csak ez a színezett effaclar duo+ lehetővé teszi, hogy ne kelljen sok réteget felpakolnom az arcomra, amikor csak egy órára szeretnék elszaladni itthonról egyébként szörnyen foltos ábrázattal.