KezdoManias

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dior Forever Skin Glow Alapozó

Dior Forever Skin Glow Alapozó
2024. február 26.

Anyukám megdicsért, milyen jól nézek ki. Töredelmesen bevallottam, ez már csak alapozóval megy:)

A Forever Skin Glow nálam az YSL Touche Éclat Le Teint alapozóval és a Chanel No1 alpozóval esik egy csoportba - könnyű fedés, nagyon könnyű eldolgozhatóság, erős optikai tuning a már középkorú, pigmentfoltos, dehidratált, stb. bőrömön (-5 év...) rövid, néhány órás hatótávval. Primert az ilyen könnyed termékekhez nem szívesen használok, lehet, hogy extra alapozással jelentősen meg lehetne hosszabbítani azt, hogy meddig bírja a napot.. A 2CR árnyalat a mostani színemhez tökéletes, leginkább akkor használnám, amikor csak néhány órára ugrom el itthonról. Kb. 3 alkalomra elegendő mintát kaptam belőle. Ha viszont a három közül egyet kellene választanom, az az YSL lenne. Így 4 csillag.

Hair Gain Nourishing Miracle Treatment Hair Mask

Hair Gain Nourishing Miracle Treatment Hair Mask
2024. február 14.

A rózsaszín fém, pici kupakos tubusban nagyon szép, világosabb mohazöld színű kence rejlik. Vidám vele a hajápolás:) Egyébként pedig egy jobb minőségű balzsam/maszk teljesítményét nyújtja. Nem kevesebbet, de nem is többet. Normál/kicsit száraz hajra megfelelő. Az ár viszont talán kevéssé indokolt.

Dior J'adore L'or 2023

Dior J'adore L'or 2023
2024. február 13.

Valahogy elvakult "nicheista" lett belőlem, valami miatt félek (féltem) attól, hogy felismerik rajtam, melyik dizájner parfümöt viselem.... De hogy miért is érdekel ez engem??? Miközben a niche gyakran nem is niche már, vagy legalábbis az olyan nagy szériában gyártott illatok esetén, mint pl. MFK, a Kilian vagy Xerjoff, sokkal inkább drága, nagyon magas minőségű, viszont igenis széles kört eltaláló kompozíciókról van szó. Majdhogynem mainstream. Egy-egy minta erejéig szívesen használok el kirívóbb, figyelemfelkeltőbb, egyedibb illatokat (van itthon pl. tömjénes templom illatom, de eszembe sem jutna abban járni-kelni), viszont a meglévő niche mintáim közül a dizájnerek felé hajló csodákat szeretem. Emiatt is van itthon csak néhány illatból teljes kiszerelésem.

A J'adore-ral eredetileg ki lehetett kergetni a világból, miközben a gyönyörűséges üvege miatt nagyon szerettem volna szeretni. Az elmúlt években lehet, hogy "hozzáöregedtem". Már magamon is kipróbáltam, sőt szinte megszerettem a jázminos, tubarózsás illatokat is. Majd pedig olvastam, hogy Kurkdjian kezéhez, akarom mondani orrához kapcsolódik az új J'adore. Ezt bizony jó jelnek vettem.

Kifújáskor erős, virágos, de mégis édeskés, így érzek benne nem csak drámai nagyasszonyságot, hanem elegáns vidámságot is (van ilyen????).

Szerintem az ősztől tavaszig terjedő időszak az ő tere, nyáron valószínűleg soknak érezném magamon és máson is. A kánikulában fejbe vágna. Az első, erősebben virágos alaphangulat 1-2 óra elteltével krémes virágossággá alakul. Sajnos 3-4 óra múltán már nyomát sem érzem magamon. Lehet, hogy ez az öntős kiszerelés miatt van. Meglátjuk, mit produkál majd a teljes üveg. Mert bizony megrendeltem.

2 ÖSSZETEVŐ

C30 Hydrocarbons Kockázat: