KG

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naturissimo Gyöngyvirág Éjszakai Arckrém

Naturissimo Gyöngyvirág Éjszakai Arckrém
2015. május 16.

Nagyjából elégedett vagyok vele. Szerintem enyhe és kellemes illata van, nem zavaró. Valóban sokáig elég, télen reggel és este is ezt használtam, és még rengeteg van belőle (én is vizes arcra kenem).

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2015. május 16.

Egy tégellyel elhasználtam. Nem volt csalódás, de jobban szeretem azokat a peelingeket/radírokat, amik jobban "csiszolnak". Nem volt rossz, de nem éreztem utána semmi különösebb hatást.

Logona Lavaerde Iszapsampon És Tusfürdő Pacsuli

Logona Lavaerde Iszapsampon És Tusfürdő Pacsuli
2014. augusztus 16.

Nagyon szerettem volna, ha ez az agyagsampon bejön, de sajnos nem hallgattam másokra, akik hosszú hullámos hajra nem javasolják. Valóban, hiába próbáltam alaposan leöblíteni, nem sikerült többszöri próbálkozásra sem, így a hajam úgy nézett ki, mintha a mocsárból jöttem volna épp - összeragadt, ragadt, matt lett. Lehet, hogy akinek egyenes és rövid haja van, és szereti ezt a stílust, szeretni fogja. Tusfürdőnek is próbáltam, érzetre nagyon kellemes, sima lesz tőle a bőr. Ugyanakkor, bár alapvetően nem idegenkedem a patchuli illatától, ennek az illata túl erős számomra, illetve tusfürdőhöz képest soknak találom benne az alkoholt. Egyelőre három csillag, ha idővel kiderül, hogy milyen a bőrömnek, remélem, többet is adhatok rá.