kgergely

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Glanz Gel Wax

Balea Glanz Gel Wax
2018. augusztus 11.

Én is a sok pozitív vélemény miatt próbáltam ki.
Vicces, mert ennek 4-es az erőssége, de az általam jobban kedvelt MATT-PASTE verzió 3-as tartása sokkal jobbnak tűnik.
Az illata valóban kellemesen gyümölcsös és fénylik is a hajam rendesen, de 15-20 perc múlva már a szemembe lóg a hajam.

Replay True for Him

Replay True for Him
2017. május 20.

Nagyon klassz kis illat, bőven a megfizethető árkategóriában.
Ugyan nem olyan tartós, mint a drága parfümök, maximum tartok egyet az irodában is, hogy a kolléganők délután hagy örüljenek!

Oral-B Professional Care Triumph 5000

Oral-B Professional Care Triumph 5000
2016. október 2.

Én még az elődöt használom (2006 óta hibamentesen!) és imádom!
Emlékszem az első fogmosásra, olyan furcsa és intenzív volt, de hamar hozzászoktam.
Egyszer elutaztam és csak manuális fogkefét vittem, egy hét után már éreztem a fogaimon, hogy nem olyan tiszták, mintha az elektromossal mosnám.

Előnyei:
- a pici fejjel a bölcsességfogaimat is elérem öklendezés nélkül,
- megtanít arra, hogy fogról-fogra haladj, ne hagyj ki egy fogat sem,
- többen is használhatjátok, csak le kell cserélni a fejeket (amiket színes kis gyűrűkkel azonosíthattok),
- nemcsak a fogaidat, de az ínyedet is átmasszírozhatod vele, ezzel edzésben lesznek, erősek és szép rózsaszínűek maradnak, feszesen tapadnak a fognyakra, így egy csomó problémát megelőzhetsz!

Reggel és délben manuális fogkefét használok, őt csak este, utána jöhet a nyelvtisztító, majd a fogselyem. Lefekvés előtt pedig a szájzuhany és a szájvíz.
10 év használat után egyetlen gond adódott: a gumírozott nyél picit elfáradt, megkopott, de az akksija bírja (ajánlatos fél évente 1x teljesen lemeríteni és nem kell állandóan a töltőn hagyni sem), valamint a legújabb fejekkel is használni lehet.

Bár már 20 évvel ezelőtt is használhattam volna!
Csak ajánlani tudom.

1 MÁRKA