kgyrk

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2019. augusztus 2.

Száraz korpára a legjobb! A páromnak ajánlották a gyógyszertárban, több, mint 1 éve használja, és a korpának nyoma sincs (ma már csak szintentartás végett használja)! A 125 ml-es kiszereléséhez képest picit drága, de ha neten kutakodik az ember, ki lehet fogni duopack-ban sokkal kedvezőbb áron is.

Bioderma Atoderm Kézkrém (régi)

Bioderma Atoderm Kézkrém (régi)
2019. augusztus 2.

Szerintem a legjobb kézkrém -az adott árkategóriában- a piacon! Ezzel vészeltem át az egész telet. Rengeteg (főként drogériás) kézkrémet próbáltam ki, amik sajnos méginkább szárították a kezeimet. Sajnálom, hogy nem találtam rá már korábban, nem szárít, nagyon gyorsan beszívódik, és kevés is elég belőle.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2019. augusztus 2.

Legutóbbi vásárlásomnál csak kínácsiságból bedobtam a kosaramba, és milyen jól tettem! :) Nagyon szépen hidratál, bár igazán letesztelni csak télen a nagy hidegben fogom tudni, ennek ellenére pár hónapos (tavaszi-nyári) használat után is csak azt tudom mondani, hogy bevált. Előtte Dr.Organic ajakápólót használtam, ami szintén nagyon jó volt, de ez még annál is jobb. Akiknek hozzám hasonlóan "mindenre érzékeny" a bőre, jó választás lehet.