Khadris

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. június 25.

Nekem tökéletesen bevált és napi kétszeri használattal is (pár pattanásra) fél évig simán kitart, a nap felénél érdemes újra felvinni, nálam legalábbis lepúderezve sem marad meg 4-6 óránál tovább. Szem alá is szuperül fed, viszont hajlamos magára szedni a szemplillaspirált, bár ez nagyban spirálfüggő is. Semmi veszélyes nincs az INCIben sem. Az öt csillagot az ára miatt kapja, biztos van jobb termék drágábban, de ennyiért ez csodaszer.

Rexona Shower Clean Stiftes Dezodor

Rexona Shower Clean Stiftes Dezodor
2018. június 25.

Nekem egyelőre ő az igazi, többedjére veszem újra. Kipróbáltam más illatokat is, hatékonyságban egyformák, de ez a verzió a legszolidabb illatú. Az izzadásgátló hatása egész nap kitart, nem veszik össze a parfümökkel, púderesre szárad, nem fogja be a ruhákat. Kis méretű a flakon, nálam még nem esett szét, pedig a motoros túrákra is viszem magammal, és ott azért pattog rendesen a csomagtartóban, de eddig még mind bírta :) Hétköznapi használattal két hónapig simán elég a tartalma. Nem szép az INCI, de nekem semmi bajom tőle, nem irritál, szőrtelenítés után közvetlenül is kentem már és nem okozott semmi bajt. Az ára is rendben van, nem valószínű hogy lecserélem.

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2018. június 25.

Elhasznátam egyet, nekem nagyjából egy hónapig tartott ki, de nem fogom újravenni. A flakon a beltartalmához képest túl nagy, kb. a harmadában van krém, a többi üres. Melegebb napokon az alján a tekerőnél nálam kicsapódott a pára és lötyögött alul, ami nem túl bizalomgerjesztő. A hatékonysága rendben van, bár én izzadtam vele is, csak a hozzá tartozó kellemetlen szag nem volt meg. A szaga/illata brutál erős, nekem napokig tartott megszokni, éjszakára elviselhetetlen. Az állaga puha krém, nem is igazán szárad "porosra", a ruhákat kíméletlenül megfogja, a feketéket fehérre, a fehéreket sárgára. Reggelre ajánlom csak, kávé után, reggeli előtt.

Nálam ugyanennyire hatékony a fele ennyibe kerülő stiftes verzió, ami két hónapig elég, kisebb a csomagolása (tele van) és szolidabb az illata is.