Khaleesi

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2016. november 15.

50%os kuponnal nagyon megérte, a teszterek közül ez volt az első, aminek jónak tűnt a színe és az álaga. Nagyon szeretem, szép, vékony rétegben el tudom dolgozni. Púderrel fixálva nagyon tartós. Kellemes viselni, nem érezhető . Egyedül az üveges csomagolást sajnálom, hogy mennyi ott marad a végén benne :( .

Alverde Beauty & Fruity Nedves Arctisztító Kendő

Alverde Beauty & Fruity Nedves Arctisztító Kendő
2016. november 15.

A dm oldalán, mint évszak terméke volt feltűntetve, egy kicsivel drágább volt, mint amiket alapból használok, de gondoltam ez majd sokkal természetesebb és kíméletesebb lesz. Sajnos nagyot csalódtam benne. Nagyon erős, irritáló szaga van... amit egy natúr márkánál nem vártam volna. A sminket nekem nagyon nehezen szedte le az arcomról, egy darab nem is volt elég... aztán jött a meglepetés...csípte, majd egyre erősebben marta a szemem... aztán már az arcom néhány részét is... pedig nem különösen érzékeny a bőröm. Nagyot csalódtam sajnos ebben a termékben. Legközelebb utána olvasok mindenképp KM-en, mert látom másnak is probléma volt ezzel.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. március 8.

Nem igazán tudok kiigazodni ezen a spirálon, néha imádom, néha meg utálom. Ha nagyon kevés sminket viselek, akkor szép ívelt, kellemes hatást lehet elérni . Amit nem szeretek benne, hogy nagyon szétválasztja a pilláimat, sokkal ritkásabbnak látszanak utána, tudom, hogy ez nem egy dúsító spirál és végülis az ívét szépen kiemeli, de ha nagyon összetapasztja onnantól kezdve már nehezen menthető... valamint sokszor 'összekócolja' a szempilláim, ami nagyon nagyon idegesítő, lehet, hogy én rontom el, de más spirálnál ez még nem volt probléma. Az ára kedvező, bár én nem venném újra.