KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2018. június 22.

Rossmannban találtam rájuk 800 Ft-ért és nagyon beváltak. Pigmentált, krémes, matt, nem szárít, tartós!! Kell ennél több? :) Imádom!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. június 22.

Még csak pár hete használom, de az esti (és néha reggeli) rutinom kötelező elemévé vált! Használata előtt nagyon jellemző volt a bőrömre, hogy az arcom közepén apró, fehér, "bőr alatti" mitesszerek éktelenkedtek, ritkán pedig megjelent egy-egy kisebb pattanás is. Sosem volt problémás a bőröm, de ez a kis csodaszer remekül karban tartja és sose volt még ennyire tiszta! :) Úgy vettem észre, hogy a zsírosodást is visszafogja, a nagy melegben sem kell csak max. 1x púdereznem a nap folyamán. Kicsit ragacsos felvitel után, de hamar elmúlik, előfordul, hogy sminkelek is rá és nincs vele semmi gond.

Bourjois Radiance Reveal Korrektor

Bourjois Radiance Reveal Korrektor
2018. május 8.

Az általam eddig próbált legjobb korrektor szem alá!! Nagyon jól hidratálja a vékony bőrt és csodás ragyogást biztosít! A fedése is egész jó, de bőrhibákra a Catrice camouflage folyékony korrektort szoktam használni. Sokkal üdébb lesz az arcom, ha reggelente ezt a terméket használom, imádom!