Kicsi79

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Ebelin Professional Korrektor és Szemhéjpúder Ecset

Ebelin Professional Korrektor és Szemhéjpúder Ecset
2015. február 25.

Tegnap vettem a DM-ben. Ugyanez a fajta amit kb. egy évvel ezelőtt vettem szélességében és hosszában is kisebb volt. Mármint a maga a szőr. Ezt egy kicsit sajnálom mert az a pici is számít és szerintem jobb és kényelmesebb a kisebb változatával dolgozni. De egyébként ugyanaz a jó minőség. Tömött, sűrű, jó a tartása, élvezet használni. Nagyon szeretem mert igazán jó az ára és szerintem verhetetlen ebben az árkategóriában ez a minőség. Szem alá korrektort viszek fel vele és a MAC paint potjaimat is ezzel viszem fel. Szuper. Próbáljátok ki. :)

Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2015. január 30.

Alapból kell hogy legyen valamilyen hámlasztónk otthon, ugye ezt már tudják azok(is) akik olyan pc imádók mint én. Nekem szigorúan csak BHA mert rozaceás a bőröm. De arra meg szinte kötelező. Ez a második darabom, az első a 2% bha lotion volt de az kicsit sok a zsírosodásra is hajlamos bőrömre. Azért az is fogyóban van már. :-) Ez viszont kitűnően szerepel mert valóban nem szárít, nyugtat, könnyed, de túlzásba ne essünk vele, ki kell mindenkinek tapasztalnia mit bír a bőre. De ha ez sikerült csodákat tesz. A rendszeres és ésszerű használata meghozza az eredményt. Kisebb pórusok. Kevesebb pati, tisztább bőrkép. Hamarabb gyógyuló és kevésbé lángoló göbök(rozaceások tudják ez mit jelent). Alapdarab főleg úgy hogy rettenetes sok ideig elég lesz mert kevés kell belőle. Ajánlós.

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2015. január 30.

Annak ellenére hogy zsíros a bőröm t-vonalon mégis ezt választottam mert ez egy lemosó, a bőrön nem marad sokáig viszont az érzékeny-rozaceás bőrömre most télen meg kényeztetés. Nagyon megszerettem mert az az igazán tiszta érzés marad utána, nem csikorog, nem feszül, nem hagy semmilyen rossz érzést maga után. Csak pihe-puha tiszta arc. Krémes és lágy egyszerűen szereti a bőröm. Természetesen hidratálni kell utána. Sminket még nem próbáltam vele leszedni mert arra már rég megvan a tuti befutóm azt semmiért sem cserélném másra. 2 hónapja használom reggel este és a paulas choice felirat felett tartok úgyhogy kiadós darab. Egyszerre kifizetni tényleg drága de nagyon sokáig elég lesz ez a luxus lemosó. Ajánlós.