Kicsijó

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. július 22.

Nagy rúzs imádó vagyok bár kevés olyan alkalom van amikor kerül is fel valami a számra. Szeretem a sötétebb nude árnyalatokat és ebben is találtam tökéleteset. Nem szárítja a számat,annyit mozog el amennyi még bőven belefér,az illata tökéletes (mindig megszagolom a rúzsokat mielőtt megvenném őket :D igen hülye szokás.. :D ) úgyhogy barátok lettünk. Bátran ajánlom bárkinek és még csak nem is horribilis az ára :)

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet
2018. július 2.

Leárazva vettem és nem bántam meg. Patront mindig másfélét veszek bele és lehúzó csíkot is. Nagyon szeretem jó kis gép

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. július 2.

1 hónapja használom 1-1 nap kihagyásával éjszakára. IMÁDOM! Amit az arcommal tett az maga a csoda. 1 hónap alatt olyan széppé tette az arcom amiről addig álmodni se mertem. Kaptam egy egységes bőrképet, a pattanásokat amik néha kijönnének a fejemen szépen leviszi (ha valahol látom,hogy támadna pattanásúr akkor oda kenek reggel is egy kevés krémet!) sőőőt azóta annyira nem is akarnak előbújni. Használom egész arcon és T-vonalon (ott napi szinten) is,de éppen hogyan kedvem van. A régebbi pattanások utáni foltokat is gyönyörűen halványítja amin meglepődtem. Szóval egy szó mint száz ha elfogy biiztos újra veszem.