kicsiliba

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Serge Lutens Jeux De Peau

Serge Lutens Jeux De Peau
2016. július 20.

Jajj,Istenem,dió!!Pirított dió!!Nem baj,gondoltam,csak a fejillata lesz dió.Így is lett,mert utána már dióturmix lett!Egy parfüm,ami tejes-dió illatú,hát..nem fogott meg,pedig én szeretem az extrém illatokat,de ez nagyon brutálisan nem!!!!!A merészséget viszont pontozni kell,ezért kap 3 csillagot!

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow
2016. június 25.

Szerintem kicsit túl nagy a hype körülötte,nem is értem ezt a majdnem 5 csillagot,a Too faced palettám sokkal jobb!Tényleg szépek a színei,közepesen pigmentáltak,ami nappalra teljesen jó.DE!Elég nehéz vele dolgozni ,kemény,nehezen építhető,ezt még mind megbocsájtanám neki,ha tartós lenne,de max.3 óra és alap felett is eltűnik a szemhéjamról!Rohadt idegesítő egy ekkora márkánál,ilyen drága terméknél!Én itt vettem a Km.-n,így azt mondom,nincs gond,de ha boltba vettem volna,biztos hogy sikítva rohannék vissza a pénzemet követelve!
Chanel márkánál nekem csak a pirosító és a szájfény vált be!

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2016. június 25.

Néhányszor próbálkoztam vele,hogy mégis hogyan és mi módon vigyem fel az ajkamra,ami pont a megfelelő mennyiség és ne gyűljön össze a szám sarkaiba a felesleges anyag.De megvan a megoldás!Fültisztítóval kenem fel,mint a Carmexet,csak ezt jóval alaposabban el kell dolgozni!
Különben nagyon szép,puha lesz tőle az szám,de úgy gondolom a Carmex is tud ennyit,sőt!
Nem alapdarab,ha elfogy (ami szerintem ezer év múlva következik be),biztosan nem veszem újra!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ