kicsimira

Regisztráció dátuma: 2019. december 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. december 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Guerlain-L'Heure Bleue

Guerlain-L'Heure Bleue
2021. április 30.

Elsőre nekem valami nagyi illat, de ahogy szárad valami fantasztikus klasszikus illatkompozícíóvá válik.
Nem mai illat, aki nem szereti a klasszikusokat ne keresse. rajtam pár óra alatt elillan ,amit nagyon sajnálok,de talán tökèletes átmenet lesz ha másik 2 nagyágyú (Opium, N°5) sok(k) lenne, ha mègis valami múltidèzőre vágyom :)

Chanel N°5

Chanel N°5
2021. április 14.

Szinte már mindent elmondtak róla amit csak lehetett.... Egyre biztosabb vagyok benne, hogy vagy rossz èvtizedbe, vagy rossz helyre születtem már ami az illatokat illeti. Vagy füstölő vagy a klasszikus illatok :)
Nincs ez máskènt sem az Öreg Hölggyel. Zseniális alkotás! Kell hozzá az elegáns ruha, a szèp cipő, az èkszer..... Nem,nem a ruhához illik a parfüm, ez az illat kikèri magának hogy hozzá öltözzenek. Elegancia, kifinomultság. Imádom!

Hemani Black Musk Szilárd Parfüm

Hemani Black Musk Szilárd Parfüm
2021. április 14.

Igazi unisex illat, a varázslatos arab èjszaka illata. Tömèny füstölő, mèly, sötèt. Inkább maszkulin hatású.
Ha valaki lágy illatra vágyik ne is próbálkozzon vele.
Maga a parfüm állaga kemènyebb mint a társai, óvatosabban kell vele bánni, mert hajlamos lehet csikarni. Pasiknak egyszerűbb a borostán használni :D
Szoktam keverni a musk jamiddal, amber musk jamiddal. Különleges kompozíciókat lehet alkotni, egyedivè tenni az illatokat :)
Nagyon szeretem ;)