kicsinyuszi88

Regisztráció dátuma: 2016. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019
2019. június 13.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám a termék, bár most a világért nem bírom beállítani a véleményemhez. Nagyon örültem a lehetőségnek, mert a reklámokban mindig hibátlan bőrű húszéveseken mutatnak meg mindent, nekem meg pont egy terhesség és szülés után a hormonok eléggé megviselték az arcomat (is), illetve nem ismertem még a Babor termékeit. Nagy reményekkel vágtam bele a tesztelésnek és végül is nem volt totális csőd, talán csak túl sokat vártam. A csomagolás szép, kis adventi helyett húsvéti naptárra hasonlít, bár hozzám bőven húsvét után érkezett, de nagyon tetszett. Elég dekoratív, mindenki a csodájára járt a lakásban. Az ampullák rengeteg kencét tartalmaznak, bőven jut belőle mindenhova, sőt, nekem általában két alkalomra kell őket szétoszlatni mert indokolatlanul sok (pedig nem kis bőrfelületem van ám!). Egyébként abból sem lett volna gond, ha egyszerre kenek fel egy egész ampullányit, mert mindig hamar beivódtak a bőrömbe. Sosem irritált, nem szárított, nem pirosodott tőle a bőröm, minden rendben volt a termékkel, az illata viszont sosem maradt tartós a felkenés után - ezt mondjuk nem is bántam. Csoda viszont nem történt, bár néhány igazán bevált és éreztem, hogy hidratáltabb az arcom, de alapjaiban mégis ugyanúgy maradt minden a kúra végére. Mondjuk ennyi pénzért (ismétlem: én tesztelésre kaptam, csak hát látom, hogy egyébként mennyibe kerülne) valami sokkal látványosabb változást remélnék. Azért tetszett, meg nagyon bejött a napi rutin, ahogy lepattintom az ampulla tetejét.

Freedom Makeup Intense Szájfény

Freedom Makeup Intense Szájfény
2017. október 2.

Ennyi pénzért szinte ingyen van, nekem a 107-es árnyalat van meg, de lehet, hogy veszek még más színben is. A színe egyébként egészen más felkenve, sokkal sötétebb! Nagyon pigmentált, élénk, az enyém lila. Van valami nagyon finom illata, amit persze csak akkor érzek mikor felkenem. Könnyű dolgozni vele, szép a színe és nagyon tartós is, hamar megszárad. Egyáltalán nem olyan, mint egy szájfény, mert a fény maga elmúlik pár óra alatt, de a színét egész nap tartja, evés-ivás nem akadály neki. Viszont nagyon szárítja a számat.

Freedom Makeup Volume Dúsító Szempillaspirál

Freedom Makeup Volume Dúsító Szempillaspirál
2017. október 2.

Nem egészen ugyanez van meg nekem, mert az enyémnek rózsaszín a külseje, és Pro Volume, de ugyanígy Freedom és nincs kedvem egy véleményért új terméket felvinni :) Viszont az enyém elég nagy csalódás, bár baromi olcsón szereztem a Pepcoban. Nem lenne rossz, de rettenetesen híg a festék, ezért nagyon nehezen szárad, felkenem, kettőt pislogok és már mindenhova szétfolyt. Nem érdemes megvenni sajnos.