Kicsiviki

Regisztráció dátuma: 2016. december 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Cosrx Vattakorong Pattanás Ellen

Cosrx Vattakorong Pattanás Ellen
2017. október 29.

Szeretem használni, mert nagyon egyszerű, csak kiveszem a dobozból és letörlöm vele az arcom. Esténként használom tonik helyett, és elégedett vagyok vele. Nem irritál, leszedi az esetleg még fennmaradt sminket, bár előtte már 2x (sminklemosás, és arclemosás) megtisztítom az arcom, így nem szokott maradni ekkora már semmi az arcomon. Egy korongnyi elég a teljes arcra, nyakra és mellkasra, úgyhogy bőségedesen át van itatva. Jolse webshopól rendeltem, ahol sokszor van 20%-os leárazás, nem kellett fizetni a szállításért, és még egy csomó tetszert is küldenek.

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2017. október 29.

Gyógyszertárban a gyórgyszerész ajaánlására vettem meg tök véleltlenül, mert fényvédőt akartam csak vásárolni, de ha két terméket vettem akcióban kaptam. Gondoltam kipróbálom, bár nem szeretek így terméket venni, szeretem mindig előre megnézni, hogy mit veszek. Végülis nem bántam meg, hogy megvettem, teljesen elhasználtam, nappali krémként használtam. Újra nem fogom venni, mert nem mindig, de előfordult, hogy csípte az arcom, ami vagy a parfümnek vagy az AHA-nak köszönhető, de inkább kerülöm a parfümöt ezentúl. Viszont hatásában nem volt rossz. Mondjuk a mitteszereimet nem tisztitotta ki nyilván, viszont zsíros bőrűeknek, főleg nyáron tudom ajánlani, mert elég durván mattít. nekem kicsit sok is volt, mert valahogy monstanában nem olyan zsíros a bőröm, sőt sokszor már azt veszem észre, hogy inkább száraz, ami eddig életemben soha korábban nem fordult elő. Sok hasonló árkategóriájú, gyógyszertári terméknél jobb szerintem. Kb. egy szinten említeném a La Roche Posay Effaclar Duo-jával.

Cosrx Centella Blemish Cream

Cosrx Centella Blemish Cream
2017. október 29.

Lassan 2 hónapja használom, nem minden nap, spot treatmentként, csak a piros foltokra és sebekre felvíve éjszakára. Reggelre elég szépen rendbe hozza a piros részeket, ilyen gyors hatást még eddig semmilyen temrékkel nem értem el, és ez még kíméletes is szép összetevőkkel. Újra venném!