kicsivio

Regisztráció dátuma: 2013. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. február 3.

A legjobb C-vitaminos szérum amit eddig valaha használtam, pláne tiszta, mindenféle vacak kemikália mentes változatban. Egyszerűen imádom!!! Az illata és az a kis kellemes, bizsergető érzés amit felvitel után érezni...valóban igazi táplálás a bőrnek. A napi rutinom elengedhetetlen része.

Nálam a legszembetűnőbb változást, már 2-3 használat után, a dekoltázsomon láttam. Gyönyörűen simította, kiegyenlítette a bőrfelszínt.

Én rendeltem mellé egy kis üveget, amibe pár napi adagot a otthagyok a fürdőben, a többit pedig berakom a hűtőbe a következő feltöltésig, így nem a hideg szérummal sokkolom a bőrömet.

Magister Products Öregedésgátló Arcmaszk Vulkanikus Agyaggal

Magister Products Öregedésgátló Arcmaszk Vulkanikus Agyaggal
2020. február 3.

Az eddigi legjobb maszkok egyike amit valaha is használtam. A vulkanikus agyag és a hibiszkusz tökéletes párosítás. Imádom az illatát. Könnyen felvihető és dolgozható maszk, ráadásul elég kiadós, pedig van, hogy hetente 2x is felrakom. Szép, tiszta, táplált és feszes utána a bőröm, Előfordul, hogy "elfelejtem" és 2 órát is fennhagyom. :D Szerintem mindenképpen megéri az árát.

Magister Products Pandacukor Multimaszk

Magister Products Pandacukor Multimaszk
2020. február 3.

Tetszett, hogy két színű, érdekes és praktikus ez a megoldás. Az illata is kellemes, nem az a tolakodó, gyomorforgató, bevallom picit féltem az ánizs miatt. Mókás volt felkenve, különösebb változást nem láttam, hogy tisztította volna a pórusaimat. A fehér része viszont szépen hidratált, tápláltabb, puhább volt az arcom tőle. Nem használtam el végig, elajándékoztam, helyette a Vulkanikus maszkot vettem, azt viszont imádom.

1 ÖSSZETEVŐ