kicsivio

Regisztráció dátuma: 2013. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. február 3.

A legjobb C-vitaminos szérum amit eddig valaha használtam, pláne tiszta, mindenféle vacak kemikália mentes változatban. Egyszerűen imádom!!! Az illata és az a kis kellemes, bizsergető érzés amit felvitel után érezni...valóban igazi táplálás a bőrnek. A napi rutinom elengedhetetlen része.

Nálam a legszembetűnőbb változást, már 2-3 használat után, a dekoltázsomon láttam. Gyönyörűen simította, kiegyenlítette a bőrfelszínt.

Én rendeltem mellé egy kis üveget, amibe pár napi adagot a otthagyok a fürdőben, a többit pedig berakom a hűtőbe a következő feltöltésig, így nem a hideg szérummal sokkolom a bőrömet.

FLP Aloe Folyékony Szappan Arcra és Kézre

FLP Aloe Folyékony Szappan Arcra és Kézre
2019. április 16.

5 éve csak ezt használom. Fürdéshez, kézmosáshoz, arctisztításhoz, borotválkozáshoz és intim mosakodáshoz. Picit szomorú voltam és eleinte nehezen barátkoztam meg az új változattal, mikor nemrég új külsőt és átalakított belsőt kapott. Elengedhetetlen darabja a fürdőmnek.
Érzékeny bőröm nem viszket és nem szárad ki mióta ezzel mosakszom. És imádom, hogy kb. 4 hónapig elegendő egy flakonnal, pedig sokmindre használom. Annyira kevés elegendő belőle és mégis olyan lágy, krémes a habja. Mindig figyelek, hogy időben rendeljek belőle...😃

FLP Aloe Activator (régi)

FLP Aloe Activator (régi)
2019. április 16.

A Fírst mellett a másik kötelező alapdarab. Hűtőben és a táskámban is. Imádom!
Náthás időszakban különösen életmentő. Cseppentem és csepegtetem amikor és ahova csak tudom. Ezért is szeretem a Forever termékeket, mert nem csak egy adott dologra nyújtanak megoldást.

1 ÖSSZETEVŐ