Kicsmacs

Regisztráció dátuma: 2017. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Johnson's Active Kids Shiny Drops Sampon

Johnson's Active Kids Shiny Drops Sampon
2018. május 25.

A csomagolasa fogott meg eloszor. A pink szin miatt kesztetest ereztem hogy a kosaramban landoljon. 4 eves kislanyom haját mostam vele es persze utana en is kiprobaltam.
Kevesse habzik igy az ember ugy erzi hogy nem eleget tett a hajara, ezert sokkal tobbet hasznal belole.
Az illata csajos-cseresznyes , de nagyon enyhen erezheto mint altalaban a Jonhsons sampiknal szokott. De azert meg szaritas utan lehetett erezni a picurkam hajan.
Szep selymes haja lett tole, szerintem szepen is tisztit de mint elobb irtam, a magyar ember lanya akkor erzi hogy tiszta a feje, ha mar nyikorog a haja es a fejbore. Ennel ezt ne varjatok, de nyilvan tisztit csak kevesse erezhetoen.
Amugy nagur hajra boven eleg es szep selymes is lett tole.

Isana Kräuter Shampoo Kamille & Salbei

Isana  Kräuter Shampoo Kamille & Salbei
2018. május 1.

Iszonyuan szarit. A hajam olyan volt tole mint a sepru.
Most a cien meddel mosom es a balzsam ua, ossze se lehet hasonlitani. Szoval ez a sampon a ludas.
Le is lapitja a hajat.

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2018. április 2.

Tizen éve keresem azt amitől nem viszketek tusi után...megvolt az összes márka összes tusija középkategóriában..soha nem gondoltam volna hogy a lidles tusi lesz a befutó..olyan pihepuha a bőröm.. :o
Nemrég cseréltem le az A betűs mosógélt is sensitivere, és az is bevált úgyhogy érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom.
Az illata férfias nagyon de bánja a franc.
Remélem sosem vonják vissza.