kiflikarika

Regisztráció dátuma: 2011. július 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Steam Pod

L'Oreal Paris Steam Pod
2016. augusztus 5.

Ahhhh, ez egy csodamasina!!! Egy pár hónapja egy fodrász végzett ilyen "kezelést" a hajamon, ami totál döbbenetet okozott, hogy mennyire szuper puha lett tőle a hajam. Alapvetően egyenes szálú hajam van, de rengeteg, emiatt elég macerás a kezelése, de a steampodozás után azt gondoltam, hogy az én hajam a legszebb a világon.... :D de tényleg.... Szóval beszereztem az otthoni verzióját. A használata szerintem tök egyszerű, meg is lepett, hogy milyen gyorsan szalon kinézetű sérót tudtam magamnak rittyenteni, a kolléganőim ezzel fogadtak: "ahh, de jó a hajad, fodrásznál voltál???" na, nekem ennyi elég is volt, hogy tudjam, hogy megérte az árát. :)

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2016. augusztus 5.

Az üzletben rám beszélte az eladó, ki is próbáltuk, a csaj győzködött, hogy mennyire látványos a hatása.... hagytam magam meggyőzni. Igazából én nem érzem a frissítő hatását sem, olyan érzés mint bármelyik szemkörnyék hidratáló, a hatása sem szembeszökő, egyedüli pozitívuma a kivitelezése. A kis gombóc adagolófej nagyon praktikus, de ennyi.

Babé Olajmentes Fényvédő Krém Arcra

Babé Olajmentes Fényvédő Krém Arcra
2016. augusztus 5.

Egy-egy nyaralás alkalmával, mikor az olajos naptejeket az arcomon is használtam, úgy néztem ki 1-2 nap múlva mint egy kiskamasz a pattanásokat illetően...Ezért döntöttem úgy, hogy keresek egy olajmentes verziót és emellett döntöttem és milyen jó tettem, maximálisan meg vagyok vele elégedve, nem csillog, nem zsírosodik és, ami a legfontosabb, nem okoz pattikat sem. Már a hétköznapokra is ezt használom fényvédőnek.

1 ÖSSZETEVŐ

Capsicum Annuum Fruit Extract a EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen